Magewell SDI to USB Capture Canlı Yayın Cihazı

T14348
MAG.2214
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
8.669 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 8.496 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Magewell kartlar kurgu ve stream için kullanılan üstün özellikli kartlardır. Kurguda Capture ve Önizleme için kullanılan bu kartlar aynı zamanda Stream tarafında DirectShow mimarisini destekleyen (Adobe Flash Media Live Encoder, Adobe Connect, Google Plus Hangouts, Metus Ingest, OBS Classic, Quicktime Player, Skype, Video Stitch, VirtualDub, VLC, Vmix, Windows Media Encoder, Wirecast) neredeyse tüm yazılımlarla uyumludur.

  Magewell kartların genel özellikler:

  -Windows, Linux ve Mac OS X işletim sistemleriyle uyumluluk.

  -Çoklu stream desteği

  Tek video kaynağı farklı yazılımlara birden fazla akış sağlayabilir. Her akışın çözünürlüğü, kare hızı, deinterlacing modu, görüntü kontrolü vb. farklı olabilir. Örneğin kullanıcılar, Flash Media Live Encoder, Capture Express ve Windows Media Encoder’ı kullanarak aynı anda bir kayak yarışmasını yayınlayabilir, kaydedebilir ve ön izleyebilir.

  -Magewell video motoru

  Pro Capture kartların donanımı ve video motoru 4:4:4 10 bit RGB ve YUV’yi destekler. Kartlar, up/down scaling, cropping, hue / brightness / contrast / saturation düzeltme, deinterlacing, renk uzayı dönüştürme gibi zengin video işleme işlevlerine sahiptir. Video işleme donanım tarafından yapılır ve CPU(işlemci) kullanımı SIFIR’dır.

  -Time Code desteği

  Kartlar, Sony / Canon DSLR makinelerin HDMI sinyal çıkışlarından gelen zaman bilgilerini (saat, dakika, saniye ve kare sayısı) analiz edebilir. Kartın alabileceği time code biçimi SMPTE’dir. Bu fonksiyon farklı giriş sinyallerini senkronize etmek için kullanılabilir.

  -Birçok SDI standartına destek

   Kullanıcılar, profesyonel kameralar, resim masaları ve sinema kameraları gibi hemen hemen tüm SDI çıkışlı cihazlardan capture yapabilir.

  – OSD(resim, logo ve caption) desteği

  Flash Media Live Encoder ve Windows Media Encoder gibi yazılımların OSD işlevi yoktur. Pro Capture kart ailesiyle kullanıcılar, OSD yazılımlarına yatırım yapmayarak tasarruf sağlayabilir ve videonun üzerine logo yerleştirebilirler. Buna ek olarak Magewell SDK kullanılarak, 2 video üst üste bindirilebilir. Tüm bu işlemler yine donanım gücüyle yapılır ve CPU(işlemci) kullanımı yine SIFIR’dır.

  – Sıradışı performans

  PCIe 2.0 yüksek hızlı arabirimi, birinci jenerasyon capture kartlarıyla karşılaştırıldığında 2 katı performans sunar. Birinci jenerasyon kartlarda hız: 200-800MB/S iken Pro Capture kartlarda hız 400-1600MB/S arasıdır.

  Pro Capture kartları NVIDIA GPUDirect for Video ve AMD DirectGMA teknolojisini destekler. Yakalanan veriler doğrudan video motorundan grafik belleğine aktarılır. Bu işlem tamamen FPGA tarafından yapılır ve CPU kullanımı SIFIR’dır.

  Magewell Pro Capture tek kanallı kartlar Full HD video capture yaparken aşağıdaki gerçek kare hızlarına ulaşır:

  Üstün kullanıcı deneyimi

  Kullanıcılar kabloyu karta taktığında, kart otomatik olarak giriş sinyalini algılar ve ses giriş sinyaliyle video giriş sinyalini birleştirir. Ayrıca sinyal formatı da analiz edilir. Kullanıcılar, capture işlemi sırasında video ve sesi manuel olarak seçmek zorunda kalmaz, çözünürlük ve kare hızı gibi detaylarla uğraşmazlar.

  -Bir bilgisayarda birden fazla kart

  Aynı bilgisayara birden fazla Magewell kart takılabilir ve bu kartlar aynı anda çalışabilir. Kullanıcılar her kartın üzerindeki anahtar numarayı ayarlayabilir. Numara, aygıt yöneticisi ve video capture yazılımında kartların adının bir parçası olarak görünür. Bu işlev, birden fazla aynı kart takıldığında ve kullanıcı belirli bir kartı hızlı bir şekilde bulmak istediğinde çok yararlı bir özelliktir.

  -Uyumlu yazılımlar

  Magewell capture kartları, DirectShow mimarisini destekleyen neredeyse tüm yazılımlarla uyumludur. Bunlara örnek olarak, Adobe Flash Media Live Encoder, Adobe Connect, Google Plus Hangouts, Metus Ingest, OBS Classic, Quicktime Player, Skype, Video Stitch, VirtualDub, VLC, Vmix, Windows Media Encoder, Wirecast verilebilir. Tam listeyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. http://www.magewell.com/compatible-software

  • SDI Sinyali USB'e Dönüştürür
  • 2048 x 1080 Video Çözünürlük Desteği
  • Capture ve Canlı Yayın için
  • Mac, Windows, Linux Uyumluluk
  • USB 2.0
Kategoride Çok Satılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.