Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
%17
34.799 TL
28.999 TL
%17
26.259 TL
21.889 TL
%17
32.589 TL
27.149 TL
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

DJI Drone Modelleri ve Fiyatları

DJI Drone Modellerini ve Fiyatlarını inceleyebileceğiniz sayfamızdasınız.Dronelar ilk ortaya çıktıkları yıllarda üzerlerinde dahili bir kamera sistemine sahip değillerdi.Bu dronelara bağlantı aparatlarıyla hafif video kamera,D SLR küçük gövdeli fotoğraf makineleri ya da Go pro gibi aksiyon kameralar bağlanarak kullanılıyordu.Ancak bu sistemde makineyi uzaktan kontrol etmek mümkün olamıyordu.Bununla beraber yapılan kayıt pilot tarafından izlenemediğinden ancak uçuş tamamlandıktan sonra izlenip sorunlu olana sahneler için tekrar uçuş yapılmak zorunda kalınıyordu. DJI kendi üzerinde kamera bulunan Droneları üretmesiyle bu zorluklar da aşılmış oldu. Zamanla Phantom 4 ve DJI Mavic serilerinde bu kameraların hem görüntü çözünürlüğü hem lens kaliteleri de artınca sadece Dronelarla uygun koşullarda uçuş ve görüntü kaydı yapma becerisi gerekir oldu. Bu kameraların önüne yüksek irtifalardaki ışık yoğunluğunu azaltan ND yani neutrel denstiy filtrelerin de takılmasıyla görüntü netliği ve renk doygunlukları artmış oldu. Djı dışında son zamanlarda kaliteli kameralı Drone üreten bir başka marka Autel EVO Drone olmuştur. Autel EVO 4K yanısıra termal kamera özelliğine sahip Autel EVO Dual aynı zamanda 8K görüntü çözünürlüğü kalitesini katmıştır.DJI markalı Droneların en çok tercih edilen modeli DJI Mavic 2 Pro 'dur. UHD 4K görüntü kalitesiyle beraber DJI Hesselblad lens işbirliği ile üretilen özel lens laitesi birleşince eşsiz görüntüler ortaya çıkmaktadır.Ayrıca saatte 76 km gibi bir hızla uçuş sağlaması da aksiyon sahneleri için birebirdir. Önceleri daha kısa olan pil ömrü ise 30 DK ya çıkarılmıştır.10 bit Dlog-M Renk Profili esneklik için daha yüksek dinamik aralığı sağlayan 10 bitlik Dlog-M renk profilini destekler.Sistem 1 milyardan fazla renk kaydeder ve hem vurgularda hem de gölgelerde ayrıntıları korur.Artık gün batımı veya güneşin doğuşundaki en alt dereceleri yakalayabilir ve post prodüksiyon için daha fazla alan bırakabilirsiniz. Sayfamızda DJI Mavic Air Serisi.DJI Mavic Air 2 Serisi.DJI Mavic Pro Serisi.DJI Mavic 2 Serisi.DJI Spark Serisi.DJI Inspire Serisi.DJI Mavic Mini Serisi.DJI Phantom Serisi. Droneları inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm DJI ve Autel marka Drone pervane,batarya gibi aksesuarları da bulabilirsiniz.

En İyi DJI Drone Modeli Hangisi?

En İyi Drone Hangisi ya da Hangi Drone almalıyım? Diye araştıryorsanız öncelikle yapmak istediğiniz işe ve ihtiyaçlarınıza göre bir Drone tercih etmenizi tavsiye ederiz.Bunun için hangi Sınıftaki Drone hangi kullanıcı seviyesine hitap eder bunu bilmek gerekir. Fotografium.com da her marka ve model Droneları bulabileceksiniz. Drone markalarının en bilinenin tabiki DJI'dır. Bununla beraber son yıllarda Autel marka dronelarda tercih edilmeye başlamışlardır. Dronelar genel olarak giriş seviyesi ve üst segment olarak gruplara ayrılır. Eğer Drone kullanmaya yeni başlayacaksanız kullanımı kolay ve hareket sensörleri sayesinde düşme ve çarpma gibi olumsuzlukları yaşamayacağınız modelleri tercih edebilirsiniz. DJI Phantom Mavic Air modeli teknik özellikleri itibariyle özellikle hobi ve web ortamında yayınlanacak kısa videolar için oldukça yeterlidir. Oldukça hafif ve kompakt olan bu model 500 gr ağırlığın altında bulunduğundan kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. DJI Go yazılımıyla uzaktan kumanda ile istenilen düzeyde kopntrol sağlanan bu modellerle havadan görüntüleme serüveninize güvenle başlamış olursunuz. Eğer ticari videolar çekecekseniz ve daha üst düzey bir Drone modeli araştırıyorsanız DJI Mavic 2 Pro modeli ve birçok batarya,çanta gibi aksesuarlarının beraber geldiği combo kitini tercih edebilirsiniz. 3 eksenli gibal ile istenilen kamera hareketlerini uçuş esnasında kontrol imkanı tanır.Ayrıca konu takip özelliği ile aksiyon sahnelerini araba takip sahnelerini ustaca görüntülemenizi sağlar.Bununla beraber 4K video kalitesi de her türlü yayıncılık için uygun olmaktadır. Hangi Dronu satın alırsanız alın. İHA kayıt yaptırmak zorunda olduğunuz ve SHGM nün belirlediği bazı alanlarda uçuşların izne tabi olduğunu unutmayın. Fotografium.com dan bir Drone satınaldığınızda aynı gün SHGM ilgili sayfasından tarafınıza İHA satış bildirimi yapılır.Kullanıcılar da aynı sayfadan İHA kaydı yaptırıp bir plaka numarasına sahip olurlar.Böylece bu plaka no ile ilgili makamlardan uçuş izni talep edilebilir.

Profesyonel drone fiyatları, en ucuz ve resmi garantili olarak Türkiye'nin en büyük online kamera ekipmanları mağazası Fotografium’da! Profesyonel dronelar; farklı sınıflarda DJI firmasının ürettiği, farklı özelliklerde multikopterlerdir. "Hangi profesyonel drone satın almalıyım?" veya "Profesyonel drone satın alırken nelere dikkat etmeliyim?" sorularının cevabını Canlı Destek'ten öğrenebilir ve nihai kararınızı verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.