DJI Inspire 3 Drone

T20222
CP.IN.00000024.01
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
Öne Çıkan Özellikler
 • 8K kamera ile çok detaylı ve yüksek kaliteli görüntüler
 • Ultra Geniş Gece FPV Kamera ile gece görüş yeteneklerini artırır çevreyi canlı ve net görüntüler
 • RTK teknolojisi ile hassas ve gerçek zamanlı konumlandırma sunar
 • Çift antenli yönlendirme ile, daha güçlü ve güvenilir sinyal
 • Özelleştirilebilir uçuş rotaları ve karmaşık çekim deneyimleri için Waypoint Pro, 3D Dolly
 • Makine öğrenimi ile konu takibi ve kilitleme özelliği sunan Çevresel Algılama
 • DJI Sinema Renk Sistemi sayesinde, orijinal renkleri koruyarak otantik renkler sunar.
 • Dahili DJI PRO SSD 1TB
500.000 TL
Taksit Seçenekleri
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Görünmeyene Hakim Ol

  Havadan sinematografinin zirvesinde DJI Inspire 3, eşi görülmemiş iş akışı verimliliği, kamera dili ve yaratıcı özgürlük sunuyor. Hepsi bir arada 8K kameralı drone, profesyonel düzeydeki film yapımcılarına herhangi bir çekimin potansiyelini tam olarak en üst düzeye çıkarma ve görünmeyene hakim olma gücü verir.

  Güç ve Performansın Tanımı

  DJI Inspire 3, hava direncini azaltmak için akışkan bir tasarımla aerodinamiği tamamen benimseyen yeni bir profesyonel kameralı dronedur.

  Yüksek Hareket Kabiliyetine Sahip Hassas Uçuş Sistemi - Santimetre Düzeyinde RTK Konumlandırma

  Inspire 3, santimetre düzeyinde doğruluk sağlayan ve mimarlık ve haritalandırma gibi sektörlerde kullanılan yüksek hassasiyetli RTK konumlandırma teknolojisini entegre eder. Küresel Navigasyon Uydu Sistemleri (GNSS) tarafından desteklenen geleneksel sayaç düzeyinde konumlandırma ile karşılaştırıldığında, RTK uçuşu yalnızca daha kararlı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda uçuş rotası planlamasını daha doğru hale getirerek yaratıcı verimliliği önemli ölçüde artırır.

  RTK antenleri, üç tür GNSS'ye (GPS, BeiDou ve Galileo) olanak tanıyan ve santimetre seviyesine kadar çift frekanslı konumlandırma sağlayan yeni bir kısıştırılmış seramik tasarımla gövdeye yerleştirilmiştir. Bir RTK ağını etkinleştirerek veya bir D-RTK 2 Mobil istasyonu kurarak, kullanıcılar herhangi bir ek modül monte etmeden son derece hassas konumlandırma elde edebilirler.

  Çift Antenli Yönlendirme

  Inspire 3'ün hem önü hem de arkası, uçuş doğruluğunu ve güvenliğini daha da artırmak için güçlü anti-manyetik parazit özelliği sağlayan yerleşik bir sıkıştırılmış seramik antene sahiptir.

  Waypoint Pro

  Hava sinematografisi için özel olarak tasarlanan Waypoint Pro, çok çeşitli özelleştirilmiş ayarlarla uçuş rotası ve çekim planlamasına olanak tanır. Yeni "Tekrarlanabilir Rotalar" ve "3D Dolly" modları ile yenilikçi bir otomatik çekim deneyimi kolayca elde edilebilir. Ek olarak, RTK santimetre düzeyinde konumlandırma, daha doğru uçuş rotası planlaması ve uygulaması sağlar. İster tek başına ister profesyonel bir ekipte çekim yapın, son derece karmaşık sahnelerde bile ustalaşmak için Waypoint Pro'yu kullanın.

  Tekrarlanabilir Rotalar

  Tekrarlanabilir Rotaları kullanarak, Inspire 3 otomatik olarak aynı rotada uçacak ve yükseklik, hız, gimbal açısı ve kamera ayarları gibi tüm önceden ayarlanmış parametreleri koruyacaktır. Aynı uçuş görevini tekrarlamak, görüntü yönetmenlerinin zor çekimleri zahmetsizce gerçekleştirmelerine veya gündüzden geceye veya mevsimden mevsime geçişleri yakalayan uzun süreli zaman aralıklarını kolayca oluşturmak için aynı yerde farklı zamanlarda uçmalarına olanak tanır.

  3D Dolly

  3D Dolly, bu cihazların sınırlamalarının çok ötesine geçerken film setlerinde bir vinci, kablo kamerasını veya dolly'yi simüle edebilir.  Bir uçuş rotası planladıktan sonra görüntü yönetmeni, çekimin ihtiyaçlarına göre hız, yalpa açısı ve daha fazlası gibi parametreleri ayarlarken rota boyunca ileri geri hareket etmesi için uçağı manuel olarak kontrol edebilir. Bu, karmaşık sinema sınıfı kamera hareketlerini daha kolay ve verimli hale getirir ve gelişmiş görsel efektler sağlayabilir.

  Spotlight Pro

  Güçlü makine öğrenimi algoritmalarına dayanan Inspire 3, insanlar, araçlar ve tekneler için otomatik konu tanıma ve kilitlemeyi öncekinden daha hassas bir şekilde destekler.  Spotlight Pro'nun Takip modunu kullanırken, uçak ve gimbal kamera aynı yöne doğru yönlendirilir ve pilotun manuel çerçeveleme ayarlamaları yapmadan daire içine alınmış çekimler yapabilmesi için konu üzerinde kilitli kalır.

  Çok Yönlü Algılama Sistemi

  Inspire 3, her yöndeki engelleri algılayabilen ve uçmak için kapsamlı koruma sağlayan sağlam, çok yönlü bir algılama sistemi sağlayan dokuz sensörle donatılmıştır. Ek olarak, Inspire 3, daha fazla uçuş güvenliği ve daha yaratıcı özgürlük sağlamaya yardımcı olacak yeni bir özelleştirilebilir işleve sahiptir.  Yatay, yukarı ve aşağı engel algılama bağımsız olarak etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir ve farklı senaryolara uyacak şekilde manuel olarak bir engel uyarı aralığı ayarlanabilir.

  Ultra Geniş Gece Görüşlü FPV Kamera

  Inspire 3, 3µm piksel boyutuna, 161° ultra geniş dfov'a ve 1080p / 60fps'ye kadar canlı yayınları iletme özelliğine sahip yeni bir 1/1.8 inç sensörlü FPV kamera ile donatılmıştır. Selefi ile karşılaştırıldığında, FOV yaklaşık iki katına çıkar. Bu FPV kamera, pilotların geceleri bile çevrelerini canlı ve net bir şekilde gözlemlemelerine ve daha yüksek düzeyde uçuş güvenliği sağlamalarına olanak tanıyan daha etkileyici ışık algılama özelliği sunar.

  Full-Frame 8K Görüntüleme Sistemi

  DJI'nin şimdiye kadarki en hafif Full-Frame üç eksenli gimbal kamerası olan X9-8K Air, Inspire 3'ün drone sinematografisini bir üst seviyeye çıkarması için özel olarak üretildi. DJI'nin en yeni görüntü işleme sistemine sahiptir, CineCore 3.0, 8K / 25fps'ye kadar dahili kaydı destekler SinemaDNG video yanı sıra 8K / 75fps Apple ProRes RAW video, birinci sınıf film ve televizyon yapımlarının ihtiyaçlarını karşılar.

  Dual Native ISO

  X9-8K Aır, Dual Native ISO'yu destekler. Tam kare 30 fps ve altında, film yapımlarında yaygın olarak görülen 24 fps'yi ve ticari ve televizyon yapımlarında kullanılan 25 fps'yi destekleyen EI 800/4000 sunar. 30 fps'nin üzerinde, EI 320/1600 mevcuttur.

  14+ Dinamik Aralık Durağı

  X9-8K Air, gün doğumu ve gün batımı gibi karmaşık aydınlatma senaryolarında zengin vurgu ve gölge ayrıntılarını yakalayan 14+ durak dinamik aralığı kapsar. Yüksek dinamik aralık, önemli pozlama ayarlamalarından sonra bile orijinal renkleri koruyarak düzenleme sonrası için daha fazla olanak sağlar.

  DL Montajlı Lensler

  DJI'nin tescilli DL yuvasını devralan X9-8K Air, ek bir 18 mm F2.8 tam çerçeve ultra geniş lens ve yeni bir telefoto lensle uyumludur (daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecektir) DL 24/35/50 mm'lik önceki tam çerçeve lens seçimlerinin üzerine F2.8. Beş lensin tümü hava sinematografisi için özel olarak üretilmiştir. Monokok karbon fiberden yapılmıştır.

  DJI Sinema Renk Sistemi (DCCS)

  DJI'nin olgun renk bilimi ve teknolojisine dayanan DJI Cinema Renk Sistemi, X9-8K Air'in hava sinematografisinin görünümünü yeniden tanımlayan otantik renkleri korumasını sağlar. Bu, doğal ortamlar ve kentsel manzaralar için geçerlidir ve ayrıca farklı ortamlarda ve aydınlatma koşullarında cilt tonlarını doğru bir şekilde yakalar. DCCS, DJI Ronin 4D gibi X9-8K Hava ve yer tabanlı sinema kameraları arasında zahmetsiz renk uyumu sağlayarak, film prodüksiyon sonrası düzenleme iş akışlarının ihtiyaçlarını karşılamak için havadan yere tutarlı renk stili sunar.

  O3 Pro Video İletim ve Kontrol Sistemi - DJI RC Plus

  Inspire 3, olağanüstü bir dış mekan izleme deneyimi sağlamak için yerleşik 7 inç 1.200 nit yüksek parlaklığa sahip profesyonel düzeyde bir uzaktan kumanda olan DJI RC Plus ile birlikte gelir. Ayrıca, hızlı ve sezgisel kullanım sağlayan ön, arka ve üstte birkaç düğme ve kadranın yanı sıra bir HDMI çıkış bağlantı noktasına sahiptir. Düğme işlevleri, kullanıcıların alışkanlıklarına uyacak ve daha sorunsuz bir çalışma deneyimi sunacak şekilde de özelleştirilebilir.

  Sinema Sınıfı O3 Pro Video İletimi

  Inspire 3, DJI'ın tek kontrol modunda maksimum 15 km ve çift kontrol modunda 12 km maksimum iletim mesafesi sağlayan en yeni sinema sınıfı video iletim sistemi olan O3 Pro ile donatılmıştır. Hem gimbal kamera hem de FPV kamera, 1080p / 60fps canlı yayınları ve 90 ms'lik ultra düşük gecikmeyi destekler. Inspire 2'nin Lightbridge video iletim sistemiyle karşılaştırıldığında, O3 Pro, iletim mesafesi, gecikme süresi ve genel kararlılıkta nesiller boyu bir sıçrama yaptı.  İlk kez, sette UHD izleme ve canlı yayın ihtiyaçlarını karşılamak için maksimum 5 km iletim mesafesi ile 4K / 30fps canlı yayınlar da destekleniyor.

  İkili Kontrol için Bağımsız Bağlantılar

  Selefi ile karşılaştırıldığında, Inspire 3'ün çift kontrol deneyimi önemli ölçüde yükseltildi. İki uzaktan kumanda canlı yayınları alabilir ve drone'u bağımsız olarak kontrol edebilir, böylece pilot ve gimbal operatörü sette farklı pozisyonlarda olabilir. Bu, Inspire 2'nin birincil ve ikincil kontrol bağlantılarını bağlama sınırlamalarını kırar.  Pilot hava aracı sinyalini kaybederse, gimbal operatörü artık güvenli bir şekilde eve dönmek veya doğrudan inmek için uçağın kontrolünü ele geçirebilir.

  DJI PRO Ekosistemi ile Uyumlu

  DJI High-Bright Uzaktan Monitörü, DJI Three-Channel Takip Odağı, DJI Master Wheels ve DJI Transmission gibi sistemlerin tümünü destekler.

  Dual-Battery Sistemi

  Inspire 3, optimize edilmiş güvenilirlik ve performans için en son pil kimyası teknolojisini kullanan yeni bir TB51 çift pil sistemi ile donatılmıştır. TB51 piller, TB50'ye kıyasla daha küçük, daha hafif, daha akıcı ve daha yüksek voltajlıdır. Maksimum 28 dakikalık uçuş süresi sağlarlar. Pilin sıcaklığı 18° C'nin (64 ° F) altına düşerse, pil, -20 ° C'ye (-4 ° F) kadar düşük sıcaklıklara sahip yerlerde bile yeterli uçuş performansını koruyarak bir otomatik ısıtma işlevini tetikler.

  Yeni Pil Şarj Merkezi

  Tamamen yeni katlanabilir pil şarj merkezi, şarj verimliliği ve depolama boyutu arasında optimum dengeyi sağlar. Sekiz pili barındırabilir. Hızlı modda, iki pili yalnızca 35 dakikada %90'a ve sekiz pili yalnızca 160 dakikada %100'e kadar şarj edebilir. Ürünle birlikte verilen 65W USB-C port, RC Plus'ı şarj etmek için de kullanılabilir.

  DJI PRO SSD 1 TB Dahil

  Ürünle birlikte verilen DJI PROSSD 1TB, maksimum 900Mbps okuma hızını destekler ve görüntüler, bir kart okuyucuya ihtiyaç duymadan doğrudan sağlanan USB-C'den USB-C'ye kablo aracılığıyla bir bilgisayara aktarılabilir.

  Kutu İçeriği
  • DJI Inspire 3 Drone
  • RC Plus
  • 6 x TB51 Akıllı Pil
  • TB51 Akıllı Pil Şarj Ünitesi
  • 7 x TB51 Akıllı Pil Şarj Ünitesi İçin AC Kablosu
  • TB51 Akıllı Pil İle Eşleştirilmiş Pil Etiketi
  • Çift Katlanabilir Hızlı Serbest Bırakma (Quick Release) Pervanesi
  • 2 x Gimbal Kauçuk Damper
  • PROSSD 1 TB
  • Taşıma Çantası
  • USB-C Yüksek Hızlı Veri Kablosu
  • USB-C'den USB-A'ya Veri Kablosu
  • RC Plus Kayış
  • RC Plus Bel Desteği
  • Zenmuse X9-8K Air Gimbal Kamerası
  • Zenmuse X9-8K Air Gimbal Kamera Kılıfı
  • DL Yuvalı Lens Kapağı
  • X9 Gimbal Taban Kapağı
  • Lens Taşıma Çantası (18/24/35/50 mm)
  • Çift Başlı Tornavida
 • Performans
  Maksimum Yatay Hız58,4 mil/saat / 94 km/saat
  Maksimum Yükseliş Hızı17,9 mil/saat / 8 m/s
  Maksimum İniş Hızı22,4 mil/saat / 10 m/s
  Maksimum Rüzgar Direnci31,3 mil/saat / 14 m/sn
  Uçuş Tavanı2,4 Mil / 3800 m
  Maksimum Uçuş Süresi28 Dakika
  Maksimum Vurgu Süresi25 dakika
  Maksimum Eğim Açısı35° (A/N Modu)
  40° (S Modu)
  20° (T Modu)
  55° (Acil Durum Freni)
  Gezinme DoğruluğuRTK
  Yatay: ±0,3' / 0,1 m
  Dikey: ±0,3' / 0,1 m
  GNSS
  Yatay: ±1,6' / 0,5 m
  Dikey: ±1,6' / 0,5 m
  Vizyon Konumlandırma
  Yatay: ±1,0' / 0,3 m
  Dikey: ±0,3' / 0,1 m
  Maksimum Açısal Hız200°/s (Eğim)
  150°/s (Yaw)
  200°/s (Dönme)
  Kamera
  Görüntü Sensörü36 x 19 mm (Tam Çerçeve) CMOS
  Sensör ÇözünürlüğüEtkili: 44,69 Megapiksel
  ISO HassasiyetiFotoğraf
  100 ila 25.600
  Video
  200 ila 6400
  Deklanşör hızıElektronik Deklanşör
  1/8000 - 8 Saniye
  Dahili Kayıt ModlarıCinemaDNG
  8192 x 4320, 23,98/24,00/25 fps'de [849 - 885 MB/s]
  7680 x 4320, 23,98/24,00/25 fps'de [796 - 829 MB/s] 4096 x 2160, 23,98/24,00/25
  /29,97/3'te 0,00 /48,00/50/59,94/60,00/72/75/96/100 fps [212 - 885 MB/s] 23,98
  /24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00/72/75'te 3840 x 2160 /96/100 fps [199 - 829 MB/s]
  23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50 fps'de 5568 x 2952 [394 - 822 MB/s] 23,98/24,00/25/29,97'de 5248 x
  2952 /30,00/48,00/50 fps [372 - 775 MB/s]
  ProRes RAW
  8192 x 4320, 23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00 fps [425 - 531 MB/s] 7680 x
  4320 23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00 fps'de [398 - 498 MB/s] 72/75
  fps'de 8192 x 3424 [505 - 526 MB/s]
  4096 x 2160, 23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00/72/75/96/100/120 fps [106 ila 265 MB/s] 3840 x 2160, 23,98/24,00/25
  / 29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00/72/75/96/100/120 fps [100 - 249 MB/s] 23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/'de 5568 x
  2952 60,00 fps [198 - 494 MB/s]
  5248 x 2952, 23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00 fps [186 - 465 MB/s] MOV/ProRes 422 HQ 8192 x 4320,
  2'de
  3.98 /24,00/25/29,97/30,00 fps [377 - 471 MB/s] 23,98/24,00
  /25/29,97/30,00 fps'de 7680 x 4320 [352 - 442 MB/s] 23,98/24,00/25/29,9'da 4096 x 2160
  7 /30,00/48,00/50/59,94/60,00/72/75/96/100/120 fps [94 - 471 MB/s]
  23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00'de 3840 x 2160 /72/75/96/100/120 fps [88 - 442 MB/sn]
  H.264/MOV
  4096 x 2160, 23,98/24,00/25/29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00/72/75/96/100/120 fps [19 ila 38 MB/s] 3840 x 2160, 23,98/24,00/25
  / 29,97/30,00/48,00/50/59,94/60,00/72/75/96/100/120 fps [19 - 38 MB/sn]
  Yayın ÇözünürlüğüHiçbiri
  Durağan Görüntü DesteğiDNG / JPEG
  (8192x5456)
  Medya/Hafıza Kartı YuvasıÇift Yuva: DJI ProSSD [1 TB Maksimum]
  Gimbal
  Eksen Sayısı3 Eksen (Eğim (Eğim), Yuvarlanma, Yaw (Pan))
  Dönüş AralığıMekanik Aralık
  Açısı (Eğim): -148 ila 110° 
  Döndürme: -90 ila 230° 
  Yaw (Pan): -330 ila 330° 
  Kontrol Edilebilir Aralık
  Aralığı (Eğim): -140 ila 100° 
  Döndürme: -20 ila 20° 
  Yaw ( Tava): -300 ila 300° 
  Takip HızıDJI RC Plus'ı kullanma:
  Eğim: 120°/s
  Dönme: 180°/s
  Yatay Kaydırma: 270°/s
  DJI Master Wheels'ı kullanma:
  Kaydırma/Eğme/Döndürme: 432°/s
  Stabilizasyon Doğruluğu±0,002° (Hareketsiz)
  ±0,004° (Hareketli)
  Uçuş Kontrol Sistemi
  ModeliT740
  GNSS DesteğiGPS, BeiDou, Galileo
  Görüş/Algılama Sistemi
  Görüş sistemiAşağı / Yukarı / İleri / Geri / Sol / Sağ
  Görüş Sistemi Yetenekleriİleri
  Ölçüm Aralığı: 4,9 ila 157,5' / 1,5 ila 48 m
  Maksimum Hız: 33,6 mph / 15 m/s
  Görüş Alanı:103° (Dikey)/90° (Yatay)
  Geriye
  Ölçüm Aralığı: 4,9 ila 157,5' / 1,5 ila 48 m
  Maksimum Hız: 33,6 mph / 15 m/s
  Görüş Alanı:90° (Yatay)/103° (Dikey)
  Yanal
  Ölçüm Aralığı: 4,9 ila 137,8' / 1,5 ila 42 m
  Maksimum Hız: 33,6 mph / 15 m/s
  Görüş Alanı:90° (Yatay)/85° (Dikey)
  Yukarı
  Ölçüm Aralığı: 0,7 ila 42,7' / 0,2 ila 13 m
  Maksimum Hız: 13,4 mph / 6 m/s
  Görüş Alanı:100° (Dikey)/90° (Yatay)
  Aşağı doğru
  Ölçüm Aralığı: 1,0 ila 59,1' / 0,3 ila 18 m
  Maksimum Hız: 13,4 mph / 6 m/s
  Görüş Alanı:130° (Dikey)/160° (Yatay)
  Çalışma ortamı>15 lükste Net Desenli Yüzey
  Gerekli Nesne Yansıtıcılığı>%20
  Uzaktan Kumanda / Verici
  Kontrol metoduDahil Edilen Verici
  Çalışma Frekansı2,4 GHz (2,400 - 2,4835)
  5,1 GHz (5,150 - 5,250)
  5,8 GHz (5,725 - 5,850)
  Maksimum Çalışma Mesafesi9,3 Mil / 15 km
  Verici Gücü2,4/5,8G:33 dBm
  5.1G:23 dBm
  Verici G/Ç1xHDMI Çıkışı
  Güç tüketimi12,5W
  Pil Türü1 x Dahili veya WB37
  Pil Kapasitesi3250 mAh
  Pil Yapılandırması2S / 7,2V
  Mobil Uygulama UyumluEvet: Android ve iOS
  Uygulama Adı: DJI Pilot 2
  *Nisan 2023 itibarıyla: En güncel uyumluluk için üreticiye danışın
  Yerleşik Ekran Boyutu / Türü7" / LCD
  Ekran çözünürlüğü1920x1200
  Ekran parlaklığı1200 nit / cd/ m2
  Depolama sıcaklığı-22 ila 113°F / -30 ila 45°C
  Çalışma sıcaklığı-4 ila 122°F / -20 ila 50°C
  Uçuş Bataryası
  ModeliTB51
  Pil KimyasıLityum Kobalt Oksit (LiCoO2)
  Pil Kapasitesi4280 mAh / 98,8 Wh
  Pil Yapılandırması6S / 23,1V
  Maksimum Şarj Gücü411W
  Çalışma sıcaklığı-4 ila 104°F / -20 ila 40°C
  Şarj Sıcaklığı-4 ila 104°F / -20 ila 40°C
  Ağırlık16,6 ons / 470 gr
  Şarj cihazı
  AC Giriş Gücü100 ila 240 VAC, 8 A'da 50/60 Hz
  Çıkış Gerilimi26,4V, 7,8A
  Güç derecesi476W
  Motor
  ModeliDJI 3511'ler
  Pervane
  ModeliDJI 1671
  Ek tipiHızlı Yayın
  Genel
  Rotor Yapılandırması4
  Çalışma sıcaklığı-4 ila 104°F / -20 ila 40°C
  Çapraz Boyut27,4" / 695 mm (İniş Takımı Kaldırılmış)
  27" / 685 mm (İniş Takımı İndirilmiş)
  Genel boyutları27,9 x 19,7 x 6,9" / 709,8 x 500,5 x 176,0 mm
  Ağırlık8,8 lb / 3995 g Kalkış
  9,5 lb / 4310 g Kalkış için Maksimum
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.