Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16
Toplam 280 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16

Fotoğraf Makinesi Bataryaları

Fotoğraf Makinesi Bataryaları ve Şarj aletlerini kategorimizde rahatça bulabileceksiniz.SLR ve Aynasız Fotoğraf makinelerinin hepsi şarj edilebilir Li -on bataryalar kullanırlar.Sony, Canon ve Nikon Fotoğraf makineleri için kendi markalarının ürettiği bataryaların yanı sıra yan sanayi olarak her marka ve modele uygun fiyat performans bataryaları üreticisi Duracell fotoğraf makinesi bataryalarını da sayfamızda bulabilirsiniz. Li-on bataryalar genellikle çok uzun ömürlü olmalarının yanı sıra çok sıcak ve soğuk havalarda aksaklığa yol açmadıkları için tercih edilmektedirler. Her marka ve model fotoğraf makinesi, video kamera ve Go Pro aksiyon kameralarının yanı sıra DJI Bataryalarını da inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte bataryanıza uyumlu şarj cihazlarını da en uygun fiyatla ve garantili olarak satınalabilirsiniz.

Fotoğraf Makineme Yedek  Batarya  Almalı mıyım?

Fotoğraf makinesi Batarya modelleri her ne kadar uzun ömürlü olsalar da uzun sürecek video ve fotoğraf çekimlerinizde bataryanızı şarj ederek zaman kaybetmek yerine çantanızda mutlaka dolu yedek bir batarya bulundurmanız size kolaylık sağlayacaktır. Çoğu profesyonel çekim öncesi iki dolu yedek bataryayı yanında taşımayı tercih eder.

Canon Fotoğraf Makinesi Pilleri ve Şarj Aletleri Modelleri, fiyatları

Canon DSLR, Aynasız ve kompakt fotoğraf makineleri için üretilen pilleri ve şarj aletlerini kategori sayfamızda inceleyebilirsiniz. Canon fotoğraf makineleri için Canon tarafından üretilen batarya modellerinin kodları genel olarak LP E şeklindedir.En çok kullanılan Canon DSLR Fotoğraf makinesi bataryası LP E6 –LP E6N – LP E 17  Lion bataryalarıdır.Aynasız vlogger Canon fotoğraf makinelerinin sıklıkla kullandıkları batarya ise LP E 12  lion bataryadır. Canon ürettiği her batarya modeli için ayrıca bu pilin Mah değerine göre şarj cihazı üretimi de yapmaktadır. Canon Fotoğraf makinesi şarj cihazlarının kodu da LC E şeklinde ifade edilir. Örneğin LP E 6 pilin şarj cihazı LC E6 olarak satılmaktadır. Tüm Canon Fotoğraf Makinesi Pilleri ve Şarj aletlerini fotografium.com’dan 2 yıl Canon Eurasia  garantisi ve en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Nikon Piller,Şarj Cihazları ve fiyatları

Nikon DSLR, Aynasız ve kompakt fotoğraf makineleri için üretilen pilleri ve şarj aletlerini kategori sayfamızda inceleyebilirsiniz. Nikon fotoğraf makineleri için Nikon tarafından üretilen batarya modellerinin kodları genel olarak EN EL şeklindedir.En çok kullanılan Nikon DSLR Fotoğraf makinesi bataryası EN EL 15 –EN EL 14A  Lion bataryalarıdır. Nikon ürettiği her batarya modeli için ayrıca bu pilin Mah değerine göre şarj cihazı üretimi de yapmaktadır. Canon Fotoğraf makinesi şarj cihazlarının kodu da MH şeklinde ifade edilir. Örneğin EN EL 15 pilin şarj cihazı MH-25 olarak satılmaktadır. Tüm Nikon Fotoğraf Makinesi Pilleri ve Şarj aletlerini fotografium.com’dan 2 yıl Nikon Türkiye Karfo karacasulu  garantisi ve en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Sony Piller ve Şarj cihazları Modelleri,fiyatları

Sony, Aynasız ve kompakt fotoğraf makineleri için üretilen pilleri ve şarj aletlerini kategori sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sony  fotoğraf makineleri için üretilen batarya modellerinin kodları genel olarak FW veya FZ  şeklindedir.En çok kullanılan Sony aynasız Fotoğraf makinesi bataryası NP-FW 50, NP- FZ 100  Lion bataryalarıdır. Sony ürettiği her batarya modeli için ayrıca bu pilin Mah değerine göre şarj cihazı üretimi de yapmaktadır. Canon Fotoğraf makinesi şarj cihazlarının kodu da BC  şeklinde ifade edilir. Örneğin FW 50  Sony pilin şarj cihazı BC TRV FH 50 olarak satılmaktadır. Tüm Sony  Fotoğraf Makinesi Pilleri ve Şarj aletlerini fotografium.com’dan 2 yıl Sony Eurasia  garantisi ve en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Duracell Fotoğraf Makinesi Batarya ve Şarj aletleri fiyatları

Köklü bir pil üretim geçmişi olan Duracell markası fotoğraf makinesi ve video kameralar için her marka ve model için uyumlu batarya ve şarj cihazı üretimi de yapmaktadır.Yan sanayi yani orijinal marka olmayan pil grubunda fotoğrafçıların en çok güvendiği ve satınaldığı pil markası Duracell’dir. Tüm Duracell  Fotoğraf Makinesi Pilleri ve Şarj aletlerini fotografium.com’dan 2 yıl  Duracell Türkiye Zoom İthalat  garantisi ve en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Pili Nasıl Şarj edilir?

Genelde Lithium-ion olan fotoğraf makinesi pillerini fazla şarj etmek ömürlerini azaltan önemli etkenlerden biri. Örneğin; normalde 2 saatte tam olarak şarj olan bir pili iyi şarj olsun diye 5-6 saat şarjda bırakmak enerji israfından başka bir şey değildir. Birçok pil şarj cihazı, şarj süresi bitiminde bir ışıkla kullanıcıyı uyarır. Siz de pil şarj olur olmaz yerinden çıkarmayı ihmal etmeyin. Dijital fotoğraf makinelerinde dahili flaş tam bir pil düşmanıdır. Pil ömrünü ciddi anlamda sömüren bu minik yardımcılarımızı mümkün mertebe az kullanmak bize daha fazla çekim yapma imkanı sağlar. Bu bakımdan gerekmediği sürece flaş kullanmayın. Fotoğraf makinenizi Auto modunda bıraktığınızda gerektiğinde kendi kendine devreye girecek bu dahili flaşı kapatmayı unutmayın ya da Program-P modundan fotoğraf çekin ve istediğiniz zaman flaşınızı kendiniz açın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.