Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Vlogger Kamera ve Fotoğraf Makineleri

Vlogger Kamera ve Fotoğraf Makineleri,Vlog video üreticilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özellikte  üretilirler. Özellikle Canon Vlogger kamera kitleri ve Sony Vlogger kitler kategorinin en çok satan ürünleridir. Vlogger kit hangi temel parçalardan oluşur? Bu kitler öncelikle Vlog kamera,Youtuber video kamerası gibi çokça aranan fotoğraf makinesi içerir. Tek başına gezerken video üreten kullanıcıların tam da istediği küçük gövde,taşınabilirlik bu kameraların en tipk özelliğidir.Bununla beraber dönebilen yapıdaki LCD ekranlar.Kullanıcıya video çekerken kendini izleyebilme imkanı sunar.Bununla beraber Vlogger kamera kitlerinin içinde Kullanıcıya rahat bir tutuş sağlayan handle parçası eklenmiştir.Bu aksesuar hem kumanda özelliği sunar.Hem de hareket halinde titreşimi engellerler. Son olarak kitlere makineye en uyumlu yaka mikrafonları ya da kamera üstü yani shotgun mikrafonlar da eklenmiştir. Bu sayede Bir Vlogger ya da Youtuber'ın gerek duyacağı kamera ve aksesuarlarına tek kutu içinde  cevap verir.

Canon Vlogger Kamera Kitleri ve Fiyatları

Canon’un Vlogger olmak isteyen ve bu dünyaya ilk kez adım atacaklar için özel olarak ürettiği bu aynasız makine vloggerlar için mükkemmel bir başlangıç seçeneğidir. 4K çözünürlükte video kaydı, hareketli görüntüler için içerisinde bulunan optik titreşim engelleme sistemi, 15-45 mm lensi ile başlangıç için gerekli kalite ve verimliliğe sahiptir. Bu kamera ek olarak Wifi destekler ve görüntülerinizi tablet ya da akıllı telefonlarınızdan kontrol edebilme imkanı sunar, böylece vloglarınızı aktarma konusunda işinizi kolaylaştırır. Vloggerların ilgisini çekecek bir başka özelliği ise çok açılı dokunmatik ekranı. Ekran birçok yöne dönebildiği için neredeyse her açıdan çekim yapmak mümkün olacak ve bu da içerik üretici için daha kaliteli ve dinamik içerikler oluşturabileceği anlamına geliyor. Yine Canon EOS M50 15-45 Mark II  Vlogger kit seçeneği içerisinde bulunan masa üstü tripodu ve shotgun mikrofonu ile başlangıç için her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Canon Vlogger kitleri sayfamızdan 2 Yıl resmi Canon Eurasia garantisi ve en uygun fiyatlarla satınalabilirsiniz.

Canon EOS M6 Mark II Videographer Kit de gerçekten her zaman yanınızda taşıyacağınız kadar ufak fakat tam video çekimlerini bir kademe yukarı taşımak isteyenler için çok üstün özelliklerle donatılmış bir vlog kamerası olarak karşımıza çıkıyor. O da 4K video çözünürlüğüne ve 30 p sinematik video kaydı yapabiliyor. Dahili Wi-Fi ve Bluetooth ile mobil cihazlarınızla eşleşebiliyor. Üzerinde gelen 15-45 mm lens özellikle seyahat videolarınız için ideal bir açıya sahip.Yine kit içerisinde bulunan Zhiyun Crane M2 Gimbal ile titreşimsiz olarak en hızlı sahneleri ve yaratıcı çekim tekniklerini uygulamanıza imkan tanıyor.Bir de üstüne takılan evf vizör zor ışık koşullarında sahnelerinizi canlı izlemenizi kolaylaştırıyor.

Sony Vlogger Kamera Kit ve Fiyatları

Sony ZV 1 Vlogger Kamera kit, Youtube’a sıfırdan sağlam bir giriş yapmak isteyenler için önerdiğimiz bir aynasız fotoğraf makinesi. Yani tam bir Youtuber Kamerası diyebiliriz. Videoları 4K ve 24fps çekebilmesiyle daha sinematik bir görüntü elde etmenizi sağlar. Eğer normal çekim yapmaktan sıkılıp farklı şeyler denemek isterseniz 1000fps slow motion video da çekebiliyor. Oldukça hafif ve küçüktür. Video çekimi esnasındaki otomatik netleme performansı muhteşemdir. Ve çekim yapmak istediğiniz temaya ve ortama uygun olarak tasarlanmış 24-70 mm eşdeğeri Zeiss lensi ile de mükemmel hareketli görüntüler yakalamak mümkün.Bununla beraber çoğu pahalı lenste bile bulunmayan f:1.8 diyafram açıklığı hem videolarınızda arka plan bulanıklığı ile sizi farklılaştırır hem de daha az ışıkta vlog ve youtube videoları çekmenizi sağlar. Sony ZV 1 in Vlogger kit seçeneğinde kutu içeriğinde bulunan özel el gimbali de tek elle video çekmeniz için özel tasarlamış.Dahili mikrafon , özel rüzgarlığı ve daha birçok yeni özelliği ile Sony ZV 1 i Vlog videosu için ideal kılıyor. Sony Vlogger kameraları 2 yıl resmi Sony Eurasia garantisi ve en uygun fiyat ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.