Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor 4K

T14350
BLA.54500
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
Stokta
süre içinde sipariş ver aynı gün kargoda!
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • DeckLink

  Mac, Windows ve Linux için dünyanın en yüksek performanslı görüntü yakalama kartları

  DeckLink görüntü yakalama ve oynatıcı kartları, televizyon reklamları, müzik videoları, televizyon dizileri ve Hollywood uzun metrajlı filmlerin yapımında her gün kullanılmaktadır. En son teknolojiler ile donatılmış olduğundan, en yüksek kalitede video ve maksimum güvenirliğe sahip oluyorsunuz. DeckLink dışında başka hiçbir görüntü yakalama kartı daha çok uygulamaları ve daha çok platformları destekleme özelliğine sahip değildir, böylece daima en tercih ettiğiniz yazılım ile çalışabilirsiniz. Tüm DeckLink PCIe kartları, size en üst düzeyde esneklik sağlaması için Mac, Windows ve Linux bazlı bilgisayarlara ve medya sunucularına yüklenebilir!

  Post Prodüksiyon için mükemmel

  SD, HD, 3D ve Ultra HD!

  İstediğiniz her türlü video formatı ve çözünürlüğü ile çalışın! Kamera, disk kaydedici ve canlı akışlardan görüntü yakalayıp doğrudan kurgu, efekt ve tasarım yazılım uygumalarına gönderin. DeckLink Studio 4K ve DeckLink SDI 4K yüksek çözünürlüklü Ultra HD özelliğine sahip olmakla birlikte, DeckLink 4K Extreme 12G ve DeckLink 4K Pro ayrıca dual link 12G-SDI, 2160p60 desteği, 4:4:4 görüntü kalitesi, gelişmiş uzun metrajlı film görsel efektleri, kurgu ve renk düzeltme için 3D stereoskopik içerir. Profesyonel SDI monitörleri, HDMI televizyonları ve hatta video projektörlerini kullanarak kurgu ve derecelendirme yazılımlarında tam anlamıyla mükemmel izleme imkanı sağlamak için dosya ya da bant bazlı işakışlarını destekleyen DeckLink modelleri mevcuttur.

  En tercih ettiğiniz modeli seçin

  Her iş için mükemmel bir DeckLink modeli mevcut! The high performance DeckLink 4K Extreme 12G ve DeckLink 4K Pro en son 12G teknolojiyi içerdiği için Ultra HD kalitesinde saniyede 60 kare hızında çalışır ve ayrı dolgu ışık ve ana ışık bağlantıları, Dual Link çoklu hız 12G-SDI, HDMI 4K, 4:4:4, stereoskopik 3D ve daha hızlı 8 şeritli PCIe Gen 2 bulunur. DeckLink Studio 4K, birçok analog bağlantısının yanısıra çoklu hız 6G-SDI bağlantılarına da ihtiyaç duyduğunuzda mükemmeldir ve DeckLink SDI çoklu hız 6G-SDI bağlantıları olan yalnızca SDI özelliğine sahip en mükemmel tasarımdır. DeckLink 4K ailesinin tüm bu modelleri gömülü SDI audio'ya destekle birlikte SD, HD ya da Ultra HD video'da görüntünün yakalanmasını ve oynatılmasını destekler ve böylelikle tüm donanımınızla tam bir uyumluluğa sahip oluyorsunuz.

  En Yüksek Kalitede Bağlantılar

  Her bir DeckLink kartı en yüksek kalitede bağlantılara sahiptir ve böylelikle bozulmamışvideo ile audio kalitesine erişebiliyorsunuz ve profesyonel SDI donanımın çok sayıdaki çeşitlerine bağlanabiliyorsunuz. DeckLink 4K Extreme 12G; Dual Link 12G-SDI, HDMI 4K, analog video'nun yanısıra 2 kanallı AES/EBU audio ile 2 kanallı dengeli audio giriş ve çıkışı içermektedir. DeckLink Studio 4K; 6G-SDI, HDMI 1.4b, analog component, S-Video, composite video, 2 kanallı AES/EBU audio ve 4 kanallı dengeli analog audio giriş ve çıkışı içermektedir. Ayrıca aşağı dönüşümlü SD çıkışına da sahip oluyorsunuz. DeckLink SDI 4K yalnızca yüksek kalite 10 bit SDI kullanımı için idealdır. Tüm modeller black burst/tri-sync referans ve sıralı disk kaydedici kontrolü içermektedir. Tüm DeckLink 4K modelleri SD ve HD ve Ultra HD arasında geçiş yapmakla birlikte, gelişmiş DeckLink 4K Extreme 12G ve DeckLink 4K Pro modelleri DCI 4K ve diğer yüksek hızdaki uzun metraj film formatlarını destekler!

  Eşsiz Video Kalitesi

  DeckLink, ProRes ve DNxHD gibi sıkıştırılmış video formatlarının yanısıra 10-bit sıkıştırılmamış video ile de çalışmanızı sağlar. Sıkıştırılmamış ile çalışırken, tüm görüntüler hiçbir aşamada kayıp olmadan, kaynağın matematiksel mükemmellikte her bir piksele bir piksel klonlaması sağlanır, böylece tamamen en yüksek kalitede çalıştığınızın güvencesine sahip oluyorsunuz. Yeşil perdelerde daha keskin keying, daha düzenli oluşumlar, üstün renk düzeltici özellikleri ve daha nicesine sahip olun! Sıkıştırma kullanmanız gerektiğinde, endüstrinin önde gelen dosya formatlarının desteklenmesi post prodüksiyon boyunca en yüksek kaliteyi muhafaza etmenizi sağlar.

  Gelişmiş Teknoloji

  Tüm SD ve HD-SDI donanım ile tamamen uyumluluk içerisinde iken tam çözünürlüklü Ultra HD video'da görüntü yakalama ve oynatmak için en son 6G-SDI ve 12G-SDI teknolojisine sahip olun! Bu da koca 3840 x 2160 görüntü boyutunda normal 1080 HD video çözünürlüğün 4 katıdır! DeckLink SDI 4K ve DeckLink Studio 4K'nın 6G-SDI içermesinin yanısıra, gelişmiş DeckLink 4K Pro ve DeckLink 4K Extreme 12G modelleri de daha yüksek çözünürlük, çift akışlı 3D stereoskopik destek ve Ultra HD 60p'ye kadar erişen kare hızları için Dual Link 12G-SDI bağlantıları içermektedir. DeckLink 4K Pro ve DeckLink 4K Extreme 12G, DaVinci Resolve kurgu ve renk düzeltme için en mükemmel seçim!

  En tercih ettiğiniz yazılımı kullanın

  DeckLink kartları kullanmayı en çok tercih ettiğiniz yazılım ile çalışır

  Mac OS X

  Başka hiçbir görüntü yakalama ve playback kartı Mac OS X için olan bu denli yazılım uygulamaları tarafından desteklenmemektedir. Avid Media Composer, Final Cut Pro X, Premiere Pro CC, Symphony ve News Cutter gibi harika kurgu yazılımları ile çalışan sürücülere sahip olun. Görsel efektler için Fusion, After Effects CC ve Photoshop CC ile tam uyumluluğa sahip olun. Audio için ProTools, Nuendo ve Cubase ile uyumluluğa sahip olun. Akış için Flash Media Encoder, Wirecast, Livestream Procaster kullanın.

  Windows

  DeckLink WDM, DirectShow ve QuickTime'ı desteklediğinden, Windows için çok çeşitli yazılıma erişebiliyorsunuz. Kurgu için Avid Media Composer, Avid News Cutter, Premiere Pro, Sony Vegas Pro, Corel VideoStudio, CyberLink Power Director ve MAGIX Video Pro'yu kullanabilirsiniz. Görsel efektler için Fusion, After Effects CC ve Photoshop CC kullanın. Desteklenen audio yazılımları Steinberg Nuendo ve Cubase'i içermektedir. Akış halindeyken Flash Media Encoder, Xsplit Broadcaster, Wirecast ve Livestream Procaster ile uyumluluğa sahip oluyorsunuz.

  Linux

  DeckLink kartları açık standart görüntü yakalama kartlarıdır ve Linux bazlı video uygulamalarının geliştirilmesinde idealdir. Ücretsiz ve çok iyi yazılmış bir SDK'nın varlığı, ihtiyacınız olan özel çözümlerin geliştirilmesini ya da başkaları tarafından geliştirilen çözümlerle çalışabilmenizi kolaylaştırır. Blackmagic Design'ın Media Express'i de ayrıca Linux işletim sistemleri ile DeckLink kullanıldığında görüntü yakalama ve oynatma için mevcuttur.

  I / O

  1 x BNC, SD / HD / 3G / 6G-SDI çıkışı 

  1 x HDMI Tip A, v2.0 çıkışı

  Bilgisayar Arayüzü

  PCI-E 2.0 x4

  Codec Desteği

  AVC-Intra 

  AVCHD 

  Canon XF (MPEG-2) 

  H.264 

  DV 

  DVCPRO50 

  DVCPROHD 

  DPX 

  HDV 

  XDCAM EX / HD / HD422 

  Apple ProRes 4444/422 HQ / 422 / LT / Proxy 

  Sıkıştırılmamış 8 bit 4: 2: 2 

  Sıkıştırılmamış 10 bit 4: 2: 2

  Çözünürlük Desteği

  4096 x 2160 23.98 / 24/25 

  3840 x 2160 23.98 / 24/25 / 29.97 / 30 

  1080p 23.98 / 

  24/25 / 29.97 / 30/50 / 59.94 / 60 1080PsF 23.98 / 24/25 / 29.97 / 30 

  1080i 50 / 59.94 / 60 

  720p 50 / 59.94 / 60 

  NTSC 

  PAL

  SDI Uyumluluğu

  SMPTE 259M, 292M

  Ses Örnekleme

  24 bit, 48 kHz

  Video Örnekleme

  4: 2: 2

  Renk hassas

  10 bit

  Desteklenen Renk Alanları

  REC 601, REC 709, REC 2020

  İşletim Sistemi Desteği

  MacOS 10.10 veya üstü 

  Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit) 

  Linux

  Belgeleme

  FCC, CE ve C-Tick

  Çevre

  Çalışma Sıcaklığı: 32 ila 104 ° F / 5 ila 40 ° C 

  Depolama Sıcaklığı: -4 ila 113 ° F / -20 ila 45 ° C 

  Nem:% 0-90, yoğuşmasız

  Boyutlar

  Uzunluk: 4.7 '/ 119 mm 

  Form Faktörü: Yarı yükseklik, yarım uzunluk 

  Genişlik: Tek yuvalı

  Ağırlık

  3.2 oz / 90 g

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.