Sony HVL-F60RM 2 Wireless Radio Flash

T10232
SON.84480
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
18.399 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 18.031 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 •  

  Güçlü ve bağlı olan Sony'nin HVL-F60RM Kablosuz Radyo Flaşı , fotoğrafçıların P-TTL / ADI ölçümü için tam destekle hızlı bir şekilde taşınabilir aydınlatma kurulumları oluşturmasına olanak tanıyan dahili bir 2.4 GHz radyo alıcı-verici ile donatılmıştır. Bu flaş, oran kontrolü, beş grupta 15 flaşla çalışma yeteneği ve 14 kanala erişim dahil olmak üzere Sony'nin mevcut radyo komutanlarını ve alıcılarını tamamen destekleyen bir komutan veya uzaktan kumanda olarak ayarlanabilir. Flaş, Sony'nin kablosuz kablosuz flaş sisteminde de çalışır ve burada komutan veya uzak ünite olarak da çalışabilir.

  Selefi ile karşılaştırıldığında ve eklenen radyo alıcı-vericisine ek olarak, HVL-F60RM ayrıca daha tutarlı ve güvenilir performans için gelişmiş aşırı ısınma korumasına sahiptir. 1.7 saniyelik iyileştirilmiş geri dönüşüm süresinin yanı sıra ISO 100 ve 105mm'de 197 'kılavuz numarasına sahiptir. Tam sıçrama yetenekleri de, -8 ila 150 ° eğim ve toplam 180 ° döndürme ile mevcuttur. Ayrıca, çekilebilir difüzyon paneli ile 14 mm'ye kadar genişletilebilen 20-200 mm'lik bir zoom kafasına sahiptir. Öne bakan LED ışığı güncellendi ve artık düşük ışık koşullarında daha güvenilir, daha hızlı odaklama için E mount aynasız kameralarla AF aydınlatıcı olarak da kullanılabilir. Ek olarak, flaş dayanıklı metal ayakla birlikte toza ve neme dayanıklı bir yapıya sahiptir.

  2,4 GHz radyo alıcı-verici ile donatılmış olan HVL-F60RM, FA-WRC1M Kablosuz Radyo Komutanı ve FA-WRR1 Kablosuz Radyo Alıcısı da dahil olmak üzere Sony'nin kablosuz radyo sisteminin bir parçası olarak bir radyo komutanı veya uzaktan kumanda olarak çalışabilir. Bu sistemin 98 'çalışma aralığı vardır ve görüş hattı gerektirmez. Ayrıca, 14 kanaldan birinde beş grupta 15'e kadar flaşı destekleyecektir. Ek olarak, Sony'nin P-TTL / ADI ölçüm sistemi için yüksek hızlı senkronizasyon ve oran kontrolü dahil olmak üzere tam desteğe sahiptir.

  Uyumlu Kameralar:
  • a9
  • a7R III
  • a7R II
  • a7S II
  • a99 II
  • a6500
  Gelişmiş Mesafe Entegrasyonu (ADI) flaş ölçümü, kameradan özneye olan mesafeyi dikkate alarak flaş çıkışını ortam ışığı ve özne yansıtıcılığı ile daha doğru bir şekilde dengelemek için mesafe kodlayıcılı kameralar ve lenslerle çalışır
  Dört kanaldan birinde üç gruba kadar hem komutan hem de uzak modlarda optik kablosuz TTL desteği.
  Tek bir pil setinde yaklaşık 220 tam güçlü flaş üretme özelliğine sahip ISO 100 ve 105mm'de 197 'kılavuz numarası.
  Flaş, 1.6 '/ 0.5m'de 1200 lux çıkışlı dahili bir LED ışıkla donatılmıştır. Ayrıca, düşük ışık koşullarında daha hızlı otomatik netleme performansını desteklemek için bir AF aydınlatıcısı olarak da kullanılabilir.
  Flaş kafası, tam sıçrama flaş yetenekleri için toplam 180 ° dönüşle birlikte -8 ila 150 ° eğim sunar.
  Her pil seti için 220'ye kadar tam güçlü flaş mümkündür.
  Selefi ile karşılaştırıldığında, HVL-F60RM güncellenmiş malzemeler ve algoritmalar nedeniyle aşırı ısınmaya karşı iki kat daha dayanıklıdır.
  Toza ve neme dayanıklı yapı, zorlu ortamlarda kullanılmasını sağlar ve daha iyi montaj stabilitesi için dayanıklı bir metal ayakkabı eklenmiştir.
  Yüksek görünürlüklü nokta vuruşlu LCD ve sekme yapısı menüsü sunar. Ayrıca, ana Hızlı Navi kontrol arayüzü yaygın olarak erişilen ayarlar üzerinde daha doğrudan kontrol sağlar. Ayrıca, belirli ayarlara hızla erişmek için ana tuşlar yeniden programlanabilir.
  TTL iletişimi olan kameralarda yavaş, yüksek hızlı, 1. ve 2. perde senkronizasyonu desteklenir.
  20-200 mm'lik zoom kafası ve 14 mm'yi kaplayan bir çekmeli difüzyon paneli.
  Standart, merkez (kılavuz numarası önceliği) ve hatta (geniş açı önceliği) flaş dağıtım ayarları, flaşın sahneyi veya konuyu nasıl etkileyeceğini ayarlar.
  Farklı ayarların neredeyse anında geri çağrılması için iki bellek ayarı mevcuttur.
  1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla 1/1 ila 1/128 güç arasında manuel flaş kontrolü.
  0.1-1.7 saniyelik geri dönüşüm süresi. İsteğe bağlı FA-EBA1 harici pil paketiyle birlikte kullanılırsa, geri dönüşüm süreleri yalnızca 0,6 saniyeye düşürülebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.