SEKONIC C-7000 Spectromaster ( Yeni )

T10157
sek.c7000
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
23.389 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 22.921 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • SpectroMaster C-7000 Renk Ölçer dan Sekonic özellikle endüstriyel kullanım için tasarlanmış bir taşınabilir el spektrometre vardır. Sekonic'in CMOS doğrusal görüntü sensörü tasarımı ve yazılımını kullanan C-7000, her ışık kaynağını (LED, HMI, floresan, doğal ışık ve elektronik flaş spektrumu) olağanüstü hassasiyet ve veri geri bildirimi ile ölçebilir.

  Gelişmiş LED ve Organik Elektrominesans gibi yeni ışık kaynaklarının büyük popülerliği ile bu sofistike aydınlatma sistemlerini anlama, yönetme ve kontrol etme ihtiyacı çok önemlidir. Üretim kalitesi ve süreçleri, değişen renk ve aydınlatma nitelikleriyle birlikte sıklıkla tutarlılık sorunlarına neden olabilir. Bu aydınlatma zorluklarını gidermek için Sekonic, Fotoğraf, Video ve Sinema endüstrileri için gelişmiş hassas aydınlatma kontrolü sunmak üzere C-7000'i yarattı.

  İlişkili Renk Sıcaklığı, Aydınlık, Renk İşleme İndeksi (CRI), Tristimulus Değeri, Kromatiklik Koordinatları (CIE1931 / CIE1964 & CIE1976 standartları için), Tepe Dalgaboyu, Eksitasyon Saflığı ve Fotosentetik Foton Akısı Yoğunluğu gibi bilgi ekranları 4.3 'renkli dokunmatik ekran. C-7000'in gelişmiş ölçüm verileri ve ekran modları, aydınlatma armatürü imalatında ve kalite kontrolünde yaygın olarak kullanılan bilgilerin yanı sıra ofis aydınlatmaları, kamu aydınlatmasını karşılamak için ofislerin, yolların ve kamu tesislerinin izlenmesini sağlar. Kapalı alanlardaki tarımsal aydınlatma, hassas tıbbi ışık kontrolü ve daha pek çok aydınlatma endüstrisi, C-7000'in günlük uygulamalarında aydınlatma kontrolü gereksinimlerini karşılamak için özel bir fayda sağlar.

  C-7000 aynı zamanda bilgisayar dostudur. C-7000'i Windows tabanlı bir PC'ye bağlayın, kullanıcılar C-7000 Utility (metre ile birlikte verilir) ile metre ayarlarını yapabilir ve 380'den 1 nanometre (nm) dalga boyu artışlarla ölçüm verilerinin CSV formatındaki dosyalarını çıkartabilirler. 780nm'ye kadar. Ek olarak, CIE 1931 (1964) ve CIE1976 renk uzayları için spektral dağılım grafikleri, CRI ve renklilik diyagramları da çıkarılabilir. C-7000 Utility yazılımıyla, her 1 nm'de (nanometre) CSV formatında hafızaya alınmış veri çıkışı sağlanır. C-7000, ışık üreticilerinin kalite kontrolü, tıbbi tesisler, eğitim / ofis güvenliği ve sağlık standartları, tarımsal aydınlatma / tasarım ve daha birçok endüstriyel kullanım için verileri ölçmek için kullanılabilir.

  • 380 - 780nm arası 1 nanometre (nm) çıkış dalga boyunda LED, HMI, Floresan, Tungsten, Doğal Işık ve Flaş ölçümlerini yapar.
  • Flaş ışığını senk kablosu bağlantısı veya kablosuz modla ölçen bağımsız spektrometre
  • Kullanıcı dostu tasarım: 270 derece döner kafa, kapaksız koyu kalibrasyon, büyük 4.3 'renkli dokunmatik panel LCD ve Özelleştirme işlevi
  • Geniş Renk Sıcaklığı aralığı (1,563 - 100,000K) ve aydınlatma (ortam ışığında 1 ila 200,000 lux, flaş ışığında 20 ila 20,500 lux · s)
  • Çeşitli göstergeler (Metin, Spektrum Grafiği, Spektrum Karşılaştırma Modu, CRI Modu, CIE1931 (CIE1964) Modu, CIE1931 (CIE1964) Karşılaştırma Modu, CIE1976 Modu, CIE1976 Karşılaştırma Modu)
  • Kelvin (K), Aydınlık (lux), CRI (Ra, R1 - R15), Sapma (⊿uv), Tristimulus değerleri (XYZ), Kromatiklik Koordinat (xyz / u'v '), Baskın Dalga Boyu (λd) ölçümleri , Tepe Dalga Boyu (λp), Uyarma Saflığı (Pe), PPFD (Fotosentetik Foton Akısı Yoğunluğu)
  • 999'a kadar veri ölçümü kaydedilebilir. Hafıza fonksiyonu ayrıca hafıza başlığını adlandırmayı veya yeniden adlandırmayı ve saklanan değeri silmeyi sağlar. Çeşitli ışık kaynaklarını karşılaştırmak veya zaman içinde tek kaynakların bozulmasını kontrol etmek faydalıdır.
  • C-7000 Utility (pakette bulunan CD-ROM'da), sayaçta Windows bazında kolay ayarlar ve güncelleme yazılımı sunar. C-7000 Utility yazılımıyla, CSV formatında her 1nm'de spektrum verilerinin çıktısı ve JPEG / BMP / PNG formatında CIE1931 (1964), CIE1976 şeması, CRI grafik çubuğunun çıktısı da mevcuttur.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.