Neewer NL-660 Red Bi-color Dimerli 3360 Lümen Video 3'lü Led Işık Seti

T16301
NEW.00019
1 Değerlendirme
Yorum Yaz
8.079 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 7.917 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Neewer NL-660 Red Bi-color Dimerli 3360 Lümen Video 3'lü Led Işık Seti fiyat, inceleme ve teknik özellikler itibariyle, uygun taksit avantajlarıyla Türkiye'nin en büyüğü FOTOGRAFIUM'da!

  Neewer 660 Red  Softboxlı -Bi color-  Dimerli 3360 Lümen Video Led Işık Seti fiyatı ve teknik özellikleri itibariyle gelişen neewer led teknolojisinin en iyi ürünüdür. Bu set, sinematik video çalışmalarında en başarılı aydınlatma sistemidir. Youtube,vlog,tiktok videolarında,canlı yayın stüdyo kurulumunda ve eğitim video çalışmalarında en iyi ışıklandırma seçeneğidir. Video performansının oldukça güçlü olmasının yanı sıra fotoğraf çekimlerinde de hem ana ışık hem de dış çekimlerinizde dolgu ışığı olarak en iyi neticeleri garanti eder. Bu set ile çok fazla ışık bilgisine ihtiyaç duymadan profesyonel video ve fotoğraf aydınlatmalarını sağlayacaksınız. Bir Led ışığın kalitesini belirleyen bazı kriterler vardır.Bu kriterler şu başlıklarda incelenmelidir. Led Işığın gücü yani çıkış Watt değeri, Lümen değeri , renk sıcaklıkları ve bu rengin kalitesini belirleyen CRI değeri. Neewer 660 Red 40 watt (200 watt eşdeğeri) çıkış gücüyle fazla enerji harcamadan 3360 lüx/m lümen yüksek ışık parlaklığı sunarak her mekanı stüdyoya çevirecektir.

  Neweer 660 Red Led Işık Setleri ile Youtube ve Vlog Videolarınızda Sınıf Atlayın:

  Neweer 660 Red  Led Işık setleri ,Youtube ışıklandırması ,vlog ışığı  başta olmak üzere eğitim videosu aydınlatması, canlı yayın ışıkları, tiktok ışığı gibi tüm video çalışmalarınızda en ideal aydınlatma seçeneğidir. Tüm video ve fotoğraf çalışmalarının temeli aslında aydınlatmadır. Youtube videolarında izlenme sayılarınızı arttırmanın en güzel formülü iyi bir kamera kullanmanın yanı sıra videonuzun tüm atmosferini oluşturan güzel bir aydınlatmadır. Youtube yüz aydınlatması için Neewer 660 Red Led Işık setini kullanmak size birçok avantaj sağlar. Bunların başında 200 Watt eş değeri yüksek ışık çıkış gücünün yanı sıra video aydınlatmasında asıl önemli olan 3360 lüx/m ışık parlaklığı ile kullanılacak stüdyo ya da mekan ne kadar büyük olursa olsun konuşmacının ve arka planın yeterince aydınlamasını sağlar. Led panellerde konuya yaklaşarak fotoğraf ya da video çekmenizi gerektiren durumlarda kutu içeriğinde bulunan soft panel difüzör kullanılsa da çoğu zaman gereksiz parlamalar engellenemez. Bu soruna ilk defa çözüm üreten Neewer markası, 660 Red Led ışık setine katlanabilir ve taşınabilir Softbox ekleyerek bu soruna müthiş bir çözüm getirdi. Bu softboxları saniyeler içinde kurarak setinizi kurabilirsiniz. Özellikle yüz aydınlatmasında sağladığı yumuşaklık video ve fotoğraf portre çalışmalarında en güzel ten rengini sağlar. Burada gerçek renk dönüşümü değeri olan ideal 96+ CRI değeri de gerçekci ,doğal renklerin yakalanmasını sağlar.Ayrıca arka planın videonuzdaki konuşmacıdan ayrışması sadece arka plan bulanıklığı ile sağlanamaz. Bunun için aydınlatma kuralları ile beraber yüz gün ışığı rengi olan 5600 K ile aydınlatılırken arka plan daha sıcak renklerle 3600 K ile aydınlatılırsa kişi arka plandan etkileyici bir şekilde ayrılarak etkili bir atmosfer oluşur.Bunun için de 660 Led Işık setinin 330 adet beyaz ve 330 adet sarı ledlerinin sağladığı 3200K ile 5600 K arasında renk sıcaklık değerini belirleyebildiğiniz bi color özelliği size bunu sağlar.Yine dimerlenebilir gücü sayesinde istenilen noktaya istenilen miktarda ışık verilerek profesyonel video ve fotoğraf çalışmaları kolayca yapılabilir.

  Neweer 660 Red Led Işık Setlerinin 96+ CRI  ve 3360 Lümen değeri neden önemlidir?

  Video Led seçiminde amacına uygun olanı seçmek için şu teknik detaylar önemli. Watt kavramı ışığın gücü gibi algılansa da aslında sadece ışığın kaynağından çıkış gücünü ifade eder. Asıl hedefimiz karşımızdaki konuyu ve her şeyiyle sahneyi aydınlatmak olduğundan Lümen kavramı devreye giriyor. Çünkü ışığın ne kadar parlak olacağını ve daha büyük  alanları ne kadar aydınlatacağını ışığın lümeni belirler. Burada hemen şunu da söylemek gerekir.Led teknolojisi diğer eski akkor lamba kullanan ışık kaynaklarından farklıdır. Şöyle ki eski tip bir ışık 800 Watt enerji kullanırken. 150 Watt bir led ışık kaynağı daha parlak bir aydınlatma sağlar. Yani Lümeni yüksek olan bir video led ışık daha fazla alanı aydınlatır .Bu alan aydınlatması da Lüx denilen ışık yoğunluğu olarak ölçümlendirilir.Diğer önemli konu da Led ışığın CRI değeridir. Renk sıcaklığı ayarı olan yani bi color özellikteki Led Video ışıkları , sahnemizde istediğimiz renklerle değişik atmosfer yaratmamızı sağlarlar.Ama bir ışığın 5500 K ya da 3200 K sarı renk vermesi yetmez.Biz bu ışığı kamera ile kaydettiğimiz için aslında bizim için önemli olan kısmı Rengin bize geri geldiğindeki verimidir. İşte bunu CRI değeri belirler. Normal gün ışığının CRI değeri 100 olarak kabul edilir.Bu sebeble CRI değeri 100'e yakın olan Led ışıkların renk kalitesi yüksektir. 96+ olarak ifade edilen CRI değerine sahip olan video led ışıklar hangi ebatta olursa olsun daha iyi renk verirler denilebilir. İşte Neweer 660 Red Led Işık Setlerinin 96+ CRI  ve 3360 lüx/m Lümen değeri ideal ışık değerleri olması sebebiyle önemlidir.

  Neweer 660 Red Led Işık Setleri ile Ürün Fotoğraf Çekimleri Kolay ve Profesyonelce

  Ürün fotoğraf çekimlerinde en çok paraflaş kulanılır. Bunun nedeni paraflaşların kuvvetli ışık vererek e ticaret ürün fotoğraflarında beyaz fonu sağlamalarıdır. Ancak paraflaşlar hem maliyetli hem de geniş mekan gerektiren ışıklardır.Ayrıca hem ürün fotoğrafı hem video çalışması beraber yapılacaksa en ideal ışık tercihi yine Neweew 660 Red  Led Işık setleri olacaktır. Hem yerden hem enerjiden tasarruf sağlayan Led ışık setimiz, yüksek ışık parlaklığı ile kısık diyafram kullanarak ürünlerinizin netlik kalitesini en yüksek seviyeye çıkarır. 3 adet 660 led ışık seti beyaz fon fotoğraflarında 5600 K beyaz renk özelliği işinizi oldukça kolaylaştırıp ,profesyonelce ürün fotoğrafçılığı yapmanızı sağlar.Bununla beraber yine set içindeki softboxlar ürünlerin eşit aydınlanmış ,gölgesiz ve gerçek renk zenginliği fotoğraflanıp ön plana çıkartır. Ürün çekim çadırı ile beraber kullanıldığında parlayan altın,cam,metal gibi ürünler için ideal bir ürün çekim ışık seti olacaktır.Bununla beraber aynı anda ürünlerinizin videolarını da çekme kolaylığını bir arada sunar.Adaptörü vasıtasıyla uzun süreli çekimlerinizde direkt elektrik ile ısınma sorunu olmadan çalışması da avantajlıdır.

  Neweer 660 Red Led Işık Setleri ile Portre ve Düğün Günü Fotoğrafçılığı

  Gün ışığı , portre ve düğün çekimlerinde tek başına yeterli değildir.Mutlaka bir dolgu ışığı ile desteklenmelidir.Bunun için kontrolü en kolay ışık kaynağı Neweer 660 Red Led Işık Setleri’dir. Tepe flaşlar hem çoğu zaman yetersiz kalabilir hem de kontrolü zordur. Ama Led setlerin sürekli ışık kaynağı olması , dolgu ışığı olarak günışığı ile kombinasyonunu ve kontrolünü kolaylaştırır. İdeal bir portrede ya da gelin damat fotoğrafında istenilen netice oldukça yumuşak aydınlanmış yüzler ve arka plan bulanıklığıdır. Arka plan bulanıklığını açık diyafram ile sağlamak aslında fotoğrafın genel netliğini azaltır.Bunun için profesyonellerin tercihi bu tip düğün çekimlerinde mümkün olduğunca kısık diyafram ile genel netliğin artmasıdır.Bu sağlamak için de dar açılı objektiflerle konudan uzaklaşıp lensin sağladığı arka plan bulanıklığını kullanırlar.Bu yaparken de kısık diyaframı sağlayan ışık parkalığı yüksek ışıklar kullanırlar.İşte Neewer 660 Red Led ışıklar burada yine imdada yetişir.Konuya ister uzaktan ister yakından yönlendirin  ışık parlaması ya da renk kaybına neden olmaz.Set içindeki softboxları kulanarak hem kolay kurulum hem de ideal yumuşaklıkta yüz aydınlatması sağlar.Günbatımında bir düğün çekiminde günışığının o saatlerde geldiği sıcaklıklara bi color özelliği ile düşerek atmosfer bozulmadan , bir filtre kullanmadan etkili düğün günü fotoğraf ve videosu çekersiniz.

  Neweer 660 Red Led Işık Setleri ile Doğum Fotoğrafçılığı ve Bebek Çekimleri

  Bebeklerin gözleri çok hassas olduğu için paraflaş gibi anlık çok  güçlü ışık kaynakları kullanılamaz.Bu nedenle profesyonel doğum ve bebek fotoğrafçıları sürekli ışık kaynaklarını tercih ederler. Neewer 660 Red Led setler bu iş için de çok büyük avantajlar sağlar.200 Watt ışık çıkış gücü 96+ CRI değeri ile doğum fotoğrafçılığını kolaylaştırarak ideal aydınlatmayı sağlar. Genel olarak doğum fotoğrafçılığında bebeklerin çok hareketli  olması sebebiyle yüksek enstantene değerleri kullanılır. Bunu sağlamanın yolu da tabii 660 ledin sağlayacağı yüksek ışık miktarıdır. Yine bebeklerin yüz aydınlatması için softbox ile beraber kullanıldığında zararsız ışık kaynağı olurlar.Işık gücü ayarı ve renk sıcaklık ayarı ile istenilen fotoğraf ve video atmosferini sağlayabilirsiniz.Seyyar bir fotoğrafçılık türü olan bebek fotoğrafçılığı ve doğum fotoğrafçılığı için dahili uzun ömürlü bataryası bulunur.Yine kolay kurulumu ile dakikalar için de her gittiğiniz mekanı stüdyo haline getirebilirsiniz.

 • LED Sayısı: 660 (330 Beyaz+330 Sarı)

  Voltaj: DC 12V

  Güç: 40W

  AC Voltaj: 220-240V 50Hz

  Renk Sıcaklığı: 3200-5600K

  Lumen: 3360Lux/m

  CRI: 96+

  Gövde Rengi: Kırmızı

  Güç Kaynağı: Birlikte gelen güç adaptörü ya da ayrıca satılan NP-F550 ve NP-F970 Li-ion batarya

  Batarya Voltajı: DC 14.8V

  AC Giriş Voltajı: 220-240V

  Boyut: 232x200x48mm

   

Alternatif Seçenekler:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.