Kenko Extension Tube Set Dg - Nikon Uyumlu

T12426
KEN.51234
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
5.109 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 5.007 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Kenko Teleplus Auto Extension Tube Set

   

  Uzatma tüpleri, bir merceğin normal set minimum odak mesafesinden daha yakın odaklamasını sağlamak için tasarlanmıştır. Yakınlaşmak, nesnenizi büyütme efektine sahiptir (vizörde ve resimlerinizde daha büyük görünmesini sağlar). Orijinal fotoğraf kalitesini korurken neredeyse tüm mercekleri masrafın bir kısmında makro lens haline getirebilmenizi sağlayan makro fotoğrafçılık için son derece yararlıdırlar.

  DG uzatma tüplerinde optik yoktur. Lens ve film düzlemi arasında daha fazla mesafe oluşturmak için kamera gövdesi ile mercek arasına monte edilirler. Objektif babasını fotoğraf makinesindeki film veya CCD sensörden uzaklaştırdığınızda, objektif normalden daha fazla odaklanmaya zorlanır. Uzatma borusunun uzunluğu ne kadar uzun olursa, lens o kadar çok odaklanabilir.

  KENKO DG AUTO EXTENSION TUBE SET, 12 mm, 20 mm ve 36 mm olmak üzere farklı uzunlukta üç tüp içerir; bunlar istenilen büyütmeyi elde etmek için tek tek veya herhangi bir kombinasyon halinde kullanılabilir. Kenko, ayrıca, ayrı ayrı satın alınabilen 12 mm veya 25 mm'lik bir BÜYÜKLÜK BROŞÜRÜ'nü de yapmaktadır.

  Kenko'nun Auto Focus uzatma tüpleri, kameraların AF sistemini düzgün bir şekilde etkinleştirmek için yeterli ışık bulunduğundan, çoğu Canon, Nikon ve Minolta lensleri ile otomatik odağı ve TTL otomatik pozlamasını korumak için tüm devre ve mekanik kaplinlerle birlikte tasarlanmıştır.

  Lütfen aklınızda bulundurun;

  1. Uzatma tüpleri kullanılırken lens sonsuzluğa odaklanmaz. Odak aralığı, çok yakın bir odaklama mesafesine büyük ölçüde sınırlı olacaktır.
  2. Herhangi bir uzatma borusu kullanılırken ışık düşer, bazen birden fazla uzatma borusu birlikte kullanıldığında 3 f-stop'luk ışık eşdeğeri kaybolur. Kaybolan bu ışık kameranın otomatik odaklama yeteneğini etkileyebilir. Objektif 'avlanmaya' başladıysa (nesneye kilitlenmemesi durumunda) manuel odaklama önerilir. ~
  Özellikler:


      Uzatma: 36mm, 20mm, 12mm veya herhangi bir kombinasyon
      Boyutlar (Uzunluk x En): 36mm / 1.42 inç, 20mm / 0.8 inç, 12mm / 0.5 inç x 62mm / 2.4 inç.
      Ağırlık: 125g / 4,4 oz, 85g / 3oz, 60g / 2,1oz (sırasıyla 36mm, 20mm, 12mm)
      Mevcut Montaj Parçaları: Canon,
      Notlar: Tam otomatik pozlama için diyafram ve ölçüm kuplajı; Ön ve arka kapakları içerir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.