Canon EOS 90D 18-55mm IS STM Kit

T10583
CAN.4546887452
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
35.799 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 35.083 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Canon EOS 90D 18-55mm IS STM KitFotografium da satılan tüm Canon ürünleri, Yetkili Satıcısı olduğu Canon Türkiye Resmi distribütörü olan Canon Eurasia Garantisi altındadır.

  Canon 90D Genel Bakış

  Canon EOS 90D , yetenekli fotoğraf ve video özelliklerine sahip çok yönlü bir kamera olarak konumlandırılmıştır.aynı zamanda yüksek çözünürlüklü 32.5MP APS-C CMOS sensörüyle karakterize şık bir DSLR'dir. Bu güncellenmiş sensör tasarımı, gelişmiş durumlarda görüntü netliği, çözünürlük ve dinamik aralığın yanı sıra, çeşitli durumlarda çalışmaya uygun ISO 25600'e karşı hassas hassasiyet ve düşük gürültü sağlar. Gelişmiş görüntü işleme ile birlikte bu sensör aynı zamanda UHD 4K30p ve Full HD 120p video çıkışı ve 10 fps'ye kadar sürekli fotoğraf çekimini destekleme özelliğine de sahiptir. Optik vizörle çalışırken, uygun 45 noktalı tüm çapraz tip AF sistemi, hareketli nesneleri izlemek ve düşük ışıkta çalışmak için çeşitli aydınlatma koşullarında hızlı performans sağlarken, 5481 noktalı Çift Piksel CMOS AF sistemi canlı olarak fayda sağlar. bir video kameranın odağı alma biçimine benzer şekilde yumuşak ve doğal odaklanma kalitesi sağlayarak çekim ve film kaydını izleyin. Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan 90D, sezgisel kontrol ve kompozisyon özgürlüğü için değişken açılı dokunmatik ekranlı bir LCD ekrana sahiptir ve optik pentaprism vizör, DSLR çekim deneyiminin karakteristiği parlak, net ve gerçekçi bir görüntüleme aracı sağlar. Ek olarak, yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı, fotoğraflarınızı ve filmlerinizi çevrimiçi olarak paylaşmak üzere dosyaları kablosuz olarak aktarmak için mobil aygıtları kamerayla eşleştirmenize olanak tanır.

  32,5 MP APS-C CMOS Sensörü

  Etkileyici bir yüksek çözünürlüklü 32.5MP APS-C CMOS sensöre sahip olan 90D, belirgin aydınlatma ve dinamik aralığın yanı sıra, zorlu aydınlatma koşullarında çalışmayı desteklemek için geniş bir ISO 100-25600 hassasiyet aralığı ve düşük gürültülü görüntüler üretme yeteneğine sahiptir . Sensör ve görüntü işlemcisi ayrıca, 10 fps'ye kadar sürekli çekim yapma, UHD 4K30p video kaydetme veya 120 fps'de yüksek hızlı Full HD 1080p video kaydetme yeteneği de dahil olmak üzere kamera sistemi boyunca hızlı performans sağlar.

  45 Noktalı Tüm Çapraz Tip AF ve Çift Piksel CMOS AF Sistemleri

  Optik vizörle fotoğraf çekmeden, geniş alan 45 noktalı tüm çapraz tip faz algılamalı otofokus sistemi, -3 EV'ye kadar olan zor aydınlatma koşullarında hızlı ve hassas odaklanma sağlar. Uzatıcılar takılı telefoto lenslerle çalışmak için, noktaların 27'si f / 8'e odaklanabiliyor ve ortadaki çift çapraz tip daha parlak diyafram değerlerinde daha fazla hassasiyet sunuyor. Sensörlerin çapraz tip tasarımı, düşük kontrastlı ve karışık aydınlatma koşullarında daha fazla hassasiyet sağlar ve 45 sensörün geniş kapsamı hareketli konulara odaklanmanın izlenmesi ve korunması için idealdir. 45-noktadan faydalanma, tek-nokta AF; Dokuz AF bölgesinden birini seçebileceğiniz Bölge AF; Üç seçilebilir bölge seçeneği sunan Büyük Bölge AF;

  Video kaydederken veya canlı görüntüde çekim yaparken, 5481 seçilebilir otomatik netleme noktaları içeren bir Çift Piksel CMOS AF sistemi kullanılır. Bu odaklama sistemi, bir kameranın odağı nasıl elde ettiğine benzer şekilde yumuşak ve hızlı odaklanma performansı sunar. Çift Piksel CMOS AF, odak yerleştirmeyi daha hızlı ve daha doğrudan kontrol etmek için odaklanma avını azaltmak için görüntü sensörünün büyük kısmında geniş ve yoğun faz tespit toplama öğeleri ağı sağlamak için her pikselin içine iki ayrı fotodiyot ekler. Hareketsiz görüntülerle çalışırken, bu odaklama sistemi hızlı ve doğru bir şekilde odak elde etmek için çalışır ve hareketli özneleri çekmek ve izlemek için ideal olarak uygundur, böylece her çekimde kritik odak elde edilir. Video çekerken, Bir Film Servo AF modu, sahnedeki farklı nesnelerden veya farklı mesafelerden değişiklik yaparken, izleme hassasiyeti, AF hızı ve Yüz İzleme önceliği belirleme kabiliyetinde yumuşak ve doğal odaklanma sunar. Dokunmatik AF sisteminden faydalanan, odağı sezgisel bir şekilde değiştirmek için dokunmatik ekran üzerindeki sahnedeki öğelere dokunarak raf odağı mümkündür. Filmlerdeki konu izleme, Dual Pixel CMOS AF sisteminin değişen ya da karmaşık sahnelerde çalışırken konuları tanıma ve odaklanma kabiliyeti sayesinde daha da artmıştır. Odaklamayı sezgisel bir şekilde değiştirmek için, dokunmatik ekran üzerindeki manzaradaki öğelere dokunarak raf odağı kolayca gerçekleştirilebilir. Filmlerdeki konu izleme, Dual Pixel CMOS AF sisteminin değişen ya da karmaşık sahnelerde çalışırken konuları tanıma ve odaklanma kabiliyeti sayesinde daha da artmıştır. Odaklamayı sezgisel bir şekilde değiştirmek için, dokunmatik ekran üzerindeki manzaradaki öğelere dokunarak raf odağı kolayca gerçekleştirilebilir. Filmlerdeki konu izleme, Dual Pixel CMOS AF sisteminin değişen ya da karmaşık sahnelerde çalışırken konuları tanıma ve odaklanma kabiliyeti sayesinde daha da artmıştır.

  Gövde Tasarımı ve Kablosuz Bağlantı

  • Dokunmatik ekran 3.0 '1.04m-nokta LCD monitör, yüksek ve düşük açılardan çalışmayı mümkün kılan değişken açılı bir tasarıma sahiptir ve dokunmatik ekran tasarımı, menü navigasyonu ve dokunmatik odak işlemi üzerinde sezgisel kontrolü kolaylaştırır.
  • Pentaprism tipi optik vizör, göz seviyesinde çekim yaparken yüksek kompozisyonel doğruluk için% 100 çerçeve kapsamı sunar. Ek olarak, vizör, AF noktaları ve modu, kompozisyon ızgaraları, yatay bir elektronik seviye ve diğer yardımcı özellikler ile çekim yapılmasına yardımcı olur.
  • Birlikte verilen LP-E6N pil, şarj başına yaklaşık 1300 çekim sağlar.
  • Yerleşik Wi-Fi, hem fotoğrafların hem de filmlerin bağlantılı bir mobil cihaza kolay kablosuz paylaşımını sağlar ve Bluetooth bağlantısı, Canon Camera Connect uygulamasını kullanırken uzaktan kumanda özellikleriyle cihazlar arasında hızlı görüntü paylaşımı için bir akıllı telefon veya tabletin bağlanmasına izin verir. Bu uygulama aynı zamanda daha fazla üretim sonrası özgürlük için mobil ham düzenleme iş akışını mümkün kılar.

  Diğer Kamera Özellikleri

  • Kamera içi 4K zaman gecikmeleri, 30 fps'ye kadar 8MP fotoğrafları etkin bir şekilde çekmek için 4K çerçeve tutucularla birlikte üretilebilir.
  • Gözden geçirilmiş bir 220000 piksel AE ölçüm sensörü, hem otomatik netleme hem de poz ölçüm hassasiyeti sağlar ve cilt renklerini daha doğru algılamak için Renk Takibini etkinleştirir.
  • EOS iTR otomatik netleme, portre çekerken rafine netleme kontrolü için yüz algılama sağlar.
  • Elektronik deklanşör işlevi, saniyenin 1/16000'ine kadar deklanşör hızlarıyla çalışmanıza izin verir.

  EF-S 18-55mm f / 3,5-5,6 IS STM Objektif

  Kamera gövdesi, 28,8-88 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan EF-S 18-55 mm f / 3,5-5,6 IS STM lens ile birlikte verilir. Optik tasarımda, yüksek derecede netlik ve netlik sağlamak amacıyla bozulmayı ve küresel sapmaları sınırlandırmak için bir küresel olmayan eleman bulunur. Parlak ışık koşullarında çalışırken mercek parlamasını azaltmak ve kontrast ve renk kalitesini artırmak için bir Süper Spectra kaplama da uygulanmıştır. Hem fotoğraf hem de video uygulamalarından istifade eden bir STM step AF motoru, tam zamanlı manuel netleme geçersiz kılma ile birlikte sessiz ve sessize yakın otomatik netleme performansını gerçekleştirmek için kullanılır. Ek olarak, dört durak etkili bir Görüntü Sabitleyici sistemi de bulunur ve daha net elde çekim için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirir.
  Kutu İçeriği
  • Canon EOS 90D 18-55mm IS STM Lensli Fotoğraf Makinesi
  • Canon LP-E6N Lithium-Ion Batarya
  • Canon LC-E6 Şarj Cihazı
  • Canon Eyecup Eb
  • EC2 Wide Camera Strap
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
  Ürün Özellikleri
  Body/Kit
  :
  Body + Lens Kit
  Tip
  :
  DSLR
  Sensör Format
  :
  APS-C(Crop)
  Megapixel
  :
  32,5
  Sensör Tipi
  :
  CMOS
  Bayonet
  :
  Canon EF-S
  Lens Tip
  :
  Zoom
  Lens Odak (mm)
  :
  18-55mm
  AF Noktası
  :
  45
  Diyafram
  :
  f/3.5 - 5.6
 • Canon EOS 90D DSLR Fotoğraf Makinesi (Yalnızca Gövde) Özellikleri Gözlük

  Görüntüleme
  Lens YuvasıCanon EF-S
  Kamera BiçimiAPS-C (1.6x Kırpma Faktörü)
  PikselGerçek: 34,4 Megapiksel
  Etkili: 32,5 Megapiksel
  Maksimum Çözünürlük6960 x 4640
  En Boy Oranı1: 1, 3: 2, 4: 3, 16: 9
  Sensör TipiCMOS
  Sensör Boyutu22,3 x 14,8 mm
  Görüntü Dosyası BiçimiJPEG, Raw
  Bit Derinliği14-Bit
  Görüntü sabitlemeDijital (Yalnızca Video)
  Pozlama Kontrolü
  ISO HassasiyetiOtomatik, 100 ila 25600 (Genişletilmiş: 100 ila 51200)
  Deklanşör hızıMekanik Deklanşör
  1/8000 ila 30 Saniye
  Ampul Modu
  Elektronik Deklanşör
  1/16000 ila 30 Saniye
  Ölçüm YöntemiMerkez Ağırlıklı Ortalama, Değerlendirmeli, Kısmi, Spot
  Pozlama ModlarıDiyafram Önceliği, Manuel, Program, Enstantane Önceliği
  Pozlama Telafisi-5 ila +5 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
  Ölçüm Aralığı1 ila 20 EV
  Beyaz dengesiOtomatik, Bulutlu, Renk Sıcaklığı, Özel, Gün Işığı, Flaş, Floresan (Beyaz), Gölge, Tungsten
  Devamlı atışEn fazla 25 Çerçeve (Raw) / 58 Kare (JPEG)
  için 32,5 MP'de 10 fps'ye kadar 32,5 MP'de 11 fps'ye kadar 32,5 MP'de
  7 fps'ye kadar
  Aralıklı KayıtEvet
  Otomatik zamanlayıcı2/10 Saniye Gecikme
  Ayna KilitlemeEvet
  Video
  Kayıt Modları
  23,976p / 25p / 29,97p
  Full HD'de (1920 x 1080) 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p
  HD'de (1280 x 720 MP4 / H.264 UHD 4K (3840 x 2160) ) 50p / 59.94p'de
  Harici Kayıt Modları
  25p / 29.97p'ye kadar 4: 2: 2 8 Bit UHD 4K (3840 x 2160)
  Kayıt Sınırı29 Dakika, 59 Saniye
  Video KodlamaNTSC
  Ses kaydıDahili Mikrofon (Stereo)
  Harici Mikrofon Girişi (Stereo)
  Ses Dosyası BiçimiAAC
  odak
  Odak TürüOtomatik ve Manuel Odaklama
  Odak moduSürekli-Servo AF (C), Manuel Odaklama (M), Tek Servo AF (S)
  Otomatik Netleme NoktalarıFaz Algılama: 45 (45 Çapraz Tip)
  Faz Algılama: 5481
  Otomatik Netleme Hassasiyeti-3 ila +18 EV
  Vizör ve Monitör
  Vizör TipiOptik (Pentaprism)
  Vizör Göz Noktası22 mm
  Vizör Kapsamı100%
  Vizör BüyütmeYaklaşık. 0.95x
  Diyoptri Ayarı-3 ile +1
  Monitör Boyutu3'
  Monitör Çözünürlüğü1.040.000 Nokta
  Monitör TürüEklemli Dokunmatik Ekran LCD
  flaş
  Dahili FlaşEvet
  Flaş ModlarıOtomatik, Manuel
  Rehber NumarasıISO 100'de 39,37 '/ 12 m
  Maksimum Senkronizasyon Hızı1/250 Saniye
  Flaş Telafisi-3 ila +3 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
  Özel Flaş SistemiETTL
  Harici Flaş BağlantısıSıcak Ayakkabı
  Arayüz
  Hafıza kardı bölümüTek Yuva: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
  Bağlantı3.5mm Kulaklık3,5 mm Mikrofon, HDMI C (Mini), USB Micro-B (USB 2.0)
  KablosuzBluetooth
  Kablosuz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.