X-Rite i1Display Pro Plus

%17 indirimli
6.709 TL
5.599 TL
HAVALE FİYATI : 5.487 TL
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi Kurye ile 4 Saatte Teslimat
{{CMP.TITLE}}
Stokta
süre içinde sipariş ver aynı gün kargoda!
 • Fotografium’dan satın aldığınız ürünler Resmi Distribütör garantilidir.
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86
  Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sizi Arayalım
 • X-Rite i1Display Pro Plus, bugün ve yarının sürekli gelişen süper parlak, HD ve HDR monitörleriyle çalışan film yapımcılarının, editörlerin, renkçilerin ve fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojiye sahiptir. İ1Display Pro Plus kolorimetre, düzenleme ve referans monitörleri, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve projektörler için en yüksek ekran üstü renk doğruluğu için 2000 nit'e kadar ölçülemez.

  Üstün Özellik Seti ve Teknolojisi

  OLED, HD ve HDR monitörlerin profilini oluşturmak için i1Display Pro Plus, daha iyi tanımlanmış gölge ayrıntıları ve koyu renklerde daha yüksek doğruluk için doğru nötr detay seviyelerinin yanı sıra optimum siyahlar elde etmek için en iyi özellik setini ve teknolojisini sunar. Birlikte verilen i1Profiler yazılımı HDR ve video iş akışlarını desteklerken, i1Display Pro Plus kolorimetre mevcut ve gelecekteki yüksek parlaklıklı monitörler için tasarlanmıştır.

  Ayrıntı Seviyeleri ve Daha Yüksek Doğruluk

  İ1Display Pro Plus, bugün ve gelecekteki yaratıcı iş akışlarında en gelişmiş seçenekleri ve maksimum kontrolü talep eden yaratıcı mükemmeliyetçiler için mükemmel bir ekran kalibrasyon çözümüdür. 2000 nit'e kadar parlaklık / parlaklık seviyelerini doğru bir şekilde ölçer. Yeni siyah akım çıkarma teknolojisi ile, özellikle OLED ekranlarda veya sıfıra yakın siyah noktaya ulaşabilen herhangi bir ekranda, doğru nötr detay seviyelerini ve koyu renklerde daha yüksek doğruluk elde edebilirsiniz. BT.1886 varsayılan gama eğrisi - HDTV standardı - özellikle karanlık alanlarda kırpmayı en aza indirmek ve siyahlarda daha iyi davranış elde etmek ve ideal ayrıntı düzeylerine kadar pürüzsüz hale getirmek için 3D LUT iş akışları ve HDR destekli ekranlar için faydalıdır.

  Kalibrasyonu İzleyin

  Video görüntülerini düzenleme ve renk derecelendirme, sıçramalar ve sınırlarla büyüyor ve ekranda doğru renk temsili gerekliliği daha da önemli. Videoyu doğru şekilde düzenlemenin tek yolu çekimlerinizi doğru bir şekilde görüntülemektir. Bir film yapımcısı, fotoğrafçı veya her ikisi de olun, i1Display Pro Plus, üretim ve üretim sonrası iş akışınız boyunca renginizi mükemmelleştirmek için gelişmiş teknolojiler kullanır ve gördüğünüz şeyin alacağınız şey olduğundan emin olur.

  Projektör ve Cihaz Kalibrasyonu

  Şimdi, yansıtılan sunularınız monitörünüzle aynı görünebilir. Birkaç dakika içinde doğru bir projektör profili oluşturun - bir monitör profili oluşturmak kadar kolaydır. Süreç, tüm oda koşullarını dikkate alır - yansıtılan renkler, ekran rengi ve oda aydınlatması - böylece yansıtılan görüntülerin istediğiniz şekilde gösterildiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, tüm cihazlarınızın gerçek bir mobilden masaüstüne renk eşleşmesi için mobil cihazlarınızı kalibre etmek için ücretsiz ColorTRUE mobil uygulamasını indirin.

  Süper parlak HD ve HDR monitörler için gelişmiş seçenekler ve maksimum kontrol arayan en zorlu film yapımcıları ve fotoğrafçılar için mükemmel ekran kalibrasyonu.

  İ1Display Pro Plus, bugün ve yarının sürekli gelişen süper parlak, HD ve HDR monitörlerinin yapımcılarının, editörlerin, editörlerin ve fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir teknoloji içeriyor. İ1Display Pro Plus kolorimetre, düzenleme ve referans monitörleri, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve projektörler için en yüksek ekran üstü renk doğruluğu için 2000 nit'e kadar ölçülemez.

  OLED, HD ve HDR monitörlerin profilini oluşturmak için i1Display Pro Plus, daha iyi tanımlanmış gölge ayrıntıları ve koyu renklerde daha yüksek doğruluk için doğru nötr detay seviyelerinin yanı sıra en iyi siyahları elde etmek için üstün özellik seti ve teknolojisini sunar.

  Ürünle birlikte verilen i1Profiler yazılımı HDR ve video iş akışlarını desteklerken, i1Display Pro Plus kolorimetre mevcut ve gelecekteki yüksek parlaklıklı monitörler için tasarlandı ve bu da bunu bugün mevcut olan en yetenekli ve geleceğe dayanıklı çözüm haline getiriyor.

  İ1Display Pro Plus, bugün ve gelecekte yaratıcı iş akışlarında en gelişmiş seçenekleri ve maksimum kontrolü talep eden Creative Perfectionists için mükemmel bir ekran kalibrasyon çözümüdür.

  X-Rite, Color Perfectionist'lerin yaratıcı vizyonlarını her deneyim seviyesi ve her teknik seviye için çözümlerle elde etmelerine yardımcı olma konusunda eşsiz bir kararlılıkla on yıllardır renk yönetimi alanında liderdir. Süreci kolaylaştırmaya inanıyoruz. Ayrıca, deneyim seviyenize ve ihtiyacınıza göre size en kapsamlı seçenekleri sunmaya da inanıyoruz. Renk Mükemmeliyetçileri Birleştirin.

 • i1Display Pro Plus, monitörleri, projektörleri ve mobil cihazları profillemek için i1Display Pro'da bulunan tüm harika özellikleri ve ayrıca bu ek özellikleri içerir:

  2000 nit'e kadar parlaklık / parlaklık seviyelerini doğru bir şekilde ölçün
  Yeni siyah akım çıkarma teknolojisiyle, özellikle OLED ekranlarda veya sıfıra yakın siyah noktaya ulaşabilen herhangi bir ekranda yararlı olan, koyu renklerde doğru nötr detay düzeylerini ve daha yüksek doğruluğu elde edin
  BT.1886 varsayılan gama eğrisi - HDTV standardı - özellikle karanlık alanda kırpmayı en aza indirmenin yanı sıra siyahlarda daha iyi davranış elde etmek ve ideal ayrıntı düzeylerine kadar pürüzsüz hale getirmek için
  LUT iş akışları ve HDR destekli ekranlar için faydalıdır @@ USB-C, birlikte verilen USB-C - USB-A adaptörü ile uyumlu

  Monitör Kalibrasyonu:
  Video görüntülerini düzenleme ve renk derecelendirme, sıçramalar ve sınırlarla büyüyor ve ekranda doğru renk temsili gerekliliği daha da önemli. Videoyu doğru şekilde düzenlemenin tek yolu çekimlerinizi doğru bir şekilde görüntülemektir. Bir film yapımcısı, fotoğrafçı veya her ikisi de olun, i1Display Pro Plus, üretim ve üretim sonrası iş akışınız boyunca renginizi mükemmelleştirmek için gelişmiş teknolojiler kullanır ve gördüğünüz şeyin alacağınız şey olduğundan emin olur.

  Projektör Kalibrasyonu:
  Şimdi, yansıtılan sunularınız monitörünüzle aynı görünebilir. Birkaç dakika içinde doğru bir projektör profili oluşturun - bir monitör profili oluşturmak kadar kolaydır. Süreç, tüm oda koşullarını dikkate alır - yansıtılan renkler, ekran rengi ve oda aydınlatması - böylece yansıtılan görüntülerin istediğiniz şekilde gösterildiğinden emin olabilirsiniz.

  Mobil Cihaz Kalibrasyonu:
  Tüm cihazlarınızın gerçek bir mobilden masaüstüne renk eşleşmesi için mobil cihazlarınızı kalibre etmek için ücretsiz ColorTRUE mobil uygulamasını indirin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.