Drone Rehberi

14 Eylül 2021
Drone Rehberi

Drone Rehberi

Her seviyeye uygun drone ve drone ekipmanları hakkında kapsamlı içerikler, ilk kez drone kullanacak pilot adaylarına tavsiyeler ve profesyoneller için hepsi birbirinden faydalı ipuçları sizleri bekliyor.

Drone Kaydı Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmeli?

Drone kaydı nasıl yapılır? SHGM İHA Kayıt Sistemi nedir? İnsansız Hava Aracı kaydı kimlere zorunludur? Sayfalarca araştırma, model kıyaslamaları, fiyat pazarlıklarından sonra kararınızı verip bir drone aldınız. Peki drone kaydını nasıl yapabilirsiniz?

Devamını Oku

Kapsamlı Drone Eğitimi: Temel Kurulum ve İlk Uçuş

Bu videomuzda kutu içeriğinden kuruluma, uçuş öncesi bilinmesi gerekenlerden kumanda fonksiyonlarına, uçuş anı ve hareket kabiliyeti gibi bir çok merak edilen konuya değindik ve 30 dakikalık bu videoyu sizler için hazırladık.

Devamını Oku

Daha Sinematik Drone Çekimleri için 8 Harika İpucu

Drone videolarınızın daha sinematik ve güzel görünmesini istiyorsanız ışık kontrastının daha düşük olduğu güneşin doğuş yada batış saatlerini tercih etmelisiniz. Çekimlerinizde ortamın dokusu daha belirgin ve renkli olacaktır.

Devamını Oku

İlk Kez Drone Kullanırken Dikkat Edilecek 10 Şey

Drone kendi dünyasını oluşturmak ve yeni yerler keşfetmek isteyen içerik üreticileri için heyecan verici bir dünya sunuyor. Ancak nispeten pahalı bir heyecan sunduğu için maddi ve estetik açıdan bazı şeylere dikkat etmelisiniz.

Devamını Oku

DJI Mavic Pro İncelemesi ve Muhteşem Teknik Özellikleri

DJI Mavic Pro özellikleri ve fiyatı itibariyle dünyanın en büyük drone üreticisi DJI’ın şimdiye kadar çıkardığı en küçük dronelardan biri. DJI Mavic boyutu, uçuş süresi ve kaliteli çekimleriyle drone dünyasının kurallarını alt üst ediyor.

Devamını Oku

DJI Phantom 4 Pro İncelemesi ve Teknik Özellikleri

DJI Phantom 4 Pro fiyat ve özellikleri itibariyle drone pazarının en gelişmiş modellerinden DJI Phantom 4‘ün yeni versiyonu. DJI sadece kendisiyle rekabet ettiği bir dünya kurguladı ve her hamlede çıtayı daha da yukarı çekiyor.

Devamını Oku
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.