X-Rite ColorChecker Video

%17 indirimli
3.909 TL
3.259 TL
HAVALE FİYATI : 3.194 TL
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi Kurye ile 4 Saatte Teslimat
{{CMP.TITLE}}
Stokta
süre içinde sipariş ver aynı gün kargoda!
 • Fotografium’dan satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.
  İptal & İade şartlarını incelemek için tıklayınız.
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86
  Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 330 09 12’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bana Ulaşın
 • X-Rite ColorChecker video daha hızlı ve daha kolay bir şekilde daha tutarlı sonuçlar elde sağlayan bir iki taraflı renk kalibrasyonu aracıdır. Profesyoneller için tasarlanmış olmasına rağmen, profesyonel olmayanlar da bu aracı kullanmaktan faydalanabilirler. ColorChecker, üretim sırasında farklı kameralar veya değişken aydınlatma ortamları arasında kamera beyaz dengesini ayarlamak için kullanılabilir. Grafiğin kaydedilmesi, gönderim sırasında birden fazla çekimin rengini dengelemeyi hızlandırabilir ve yaratıcı seçimler üzerinde çalışmak için daha fazla zaman sağlar.

  Dahil edilen renk kalibrasyon şeması, baskı ve fotoğraf çalışmaları için geliştirilen standart grafiklerden güncellenmiş bir tasarım felsefesi içerir. Gri tonlama, beyaz, siyah, koyu gri ve 40 IRE pozlama yaması sağlar; ışıklandırmanızı, gölgeli alanlarda ayrıntıyı korurken parlaklıkları kırpmadan korumak için ayarlamanıza olanak tanır. Gri tonlamanın yanındaki renk yongaları, daha iyi okunabilirlik için bir dalga formu monitöründe dikey olarak görüntülenen hedef sütunlarını içerir. Beyaz hedef,% 60'lık bir hedeftir ve farklı aydınlatma koşullarında beyaz dengesini tutarlı hale getiren eşit parlaklık sağlar. Grafik, çerçevenizi yakın çekimlerde dolduracak veya geniş çekimlerde görülebilecek kadar büyüktür.

  Gri Tonlama ve Çip Hedef

  Çip şeması basitleştirildi ve daha anlamlı olacak şekilde yeniden tasarlandı. Dört yatay şeritli bir kombinasyon gri tonlamalı şemaya sahiptir: beyaz, 40 IRE, koyu gri ve siyah. Bu dört şerit, aydınlatma ve pozlama ayarlarınızı yapmanıza olanak sağlar ve kameranızın pozlamasını ayarlamak ve kameradaki veya yazıdaki renk atmasını dengelemek için kullanabileceğiniz objektif beyaz, siyah gri ve cilt tonu hedefi sağlar.
  Gri tonlama hedeflerine ek olarak, grafik dikey cilt tonu hedefleri, yedi adımlı gri tonlama ve doymuş ve doymamış kromatik renkler içerir. Kromatik yongalar dikey olarak dizilmiş durumdayken, yonga haritası çılgınca görüntülenen standart bir yonga çizelgesinin aksine, bir vektörskopu ve dalga formu monitöründe düzgün şekilde işler.

  Beyaz Dengesi Hedefi

  Fotoğraf makinesinde beyaz dengesi oluşturmak, yakaladığınız tüm görüntüler için nötr bir noktada başlamanıza yardımcı olur. Çekimlerinizi tutarlı bir renk dengesiyle dengelemek, düzenlemenin daha yumuşak olmasını sağlar ve bir çekimden diğerine kesim yaparken daha az sıkıcı olur. Tutarlı renk dengesi, renk düzeltmesini de hızlandırabilir ve artan hız ve kolaylıkla, yaratıcı renk seçimlerini keşfetmek için kendinizi daha fazla zaman ve enerji ile bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.