Nitrotech (MVK608TWINGC) 608 Video Head, Carbon Fiber Twin Leg Tripod Gs

T13060
MAN.99414
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
16.659 TL
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 16.326 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • This is a perk on exclusive retailers like Fotografium for foreigners and Turkish citizens living abroad. When you buy any sort of photo & video gear on Fotografium, you can obtain a refund of the sales tax. You can contact us to request Tax Free Invoice by calling us on 0850 433 36 86 or e-mailing us on [email protected].
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯

 • Orta Serpme ile 608 Nitrotech Baş ve Karbon Elyaf İkiz Bacak Tripod dan Manfrotto çeşitli uygulamalar için çok yönlü bir çözüm ile içerik yaratıcıları sağlar. Kompakt bir kafa, daha fazla denge ve daha hassas açı ayarı sağlayan üç boyutlu hafif bir üçayak ve çıkarılabilir orta serpme makinesi ile eşleştirilir. Kafa 17,6 lb'ye kadar destekler ve tam yük aralığında sürekli dengelemeye izin veren bir Azot gazı piston mekanizmasına sahiptir. Ayrıca pürüzsüz ve titremesiz pan ve tilt hareketlerine izin veren gelişmiş sıvı teknolojisi ile tasarlanmıştır. Kafanın diğer önemli özellikleri arasında bir yan kilit kamera plakası sistemi ve her biri 3/8 '-16 aksesuar portu ve Manfrotto ve ARRI anti-rotasyon yuvaları olan iki rozet adaptörü bulunur.

  Düz taban kafasını 100 mm'lik bir hazne ve 75mm'lik bir hazne adaptörüne sahip olan tripoda uyacak şekilde dönüştürmek için yarım bir top dahildir. Doğal düz bir tabana sahip olan 608 Nitrotech, kaydırıcılara, jiblere ve diğer dişlilere kolayca monte edilebilir.

  Kafa ve tripodun birleşik maksimum yüksekliği 66 've minimum yükseklik 29' dur. Tripod, yumuşak arazilerde ve düz yüzeylerde kullanılmasına izin veren kauçuk galoşlara sahip çift çivili ayaklarla tasarlanmıştır. Tripod için yastıklı bir taşıma çantası dahildir.

  Manfrotto 608 Nitrotech Sıvı Video Kafası

  Manfrotto 608 Nitrotech projelerinin farklı türde nişanlanıyor bağımsız içerik oluşturucu çok yönlülüğü ihtiyaçları için tasarlanmış bir düz taban sıvı bir video başıdır. 3/8 '-16 montaj dişine sahip düz tabanı ve nispeten kompakt ve hafif tasarımı sayesinde, kafa uyumlu bir tripod ile kaydırıcı, jib, monopod ve diğer çeşitli dişli arasında kolayca hareket ettirilebilir. 608 Nitrotech'in temel özelliklerinden biri, kafanın 0 - 17.6 lb'lik tam taşıma kapasitesi aralığı için kademeli veya sabitin aksine sürekli dengeleme ayarına izin veren Azot gazı pistonlu dengeleme mekanizmasıdır (dolayısıyla Nitrotech). akışkan teknolojisi sürekli değişken sürtünme performansını önemli ölçüde iyileştirir ve pürüzsüz ve titremesiz pan ve tilt hareketlerini mümkün kılar.

  Daha fazla esneklik sağlayan kafanın kamera plakası sistemi, kamera plakanızın ve kamera yükünün daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlayan bir yan kilit mekanizmasına sahiptir. Kamera plakasını arkadan hizalamak ve kaydırmak yerine, plakanın bir tarafını üstten rahatça sıkıştırabilir ve sonra diğer tarafa itip tıklayabilirsiniz.

  608 Nitrotech, birlikte verilen tava çubuğunu sol veya sağ tarafa takmak için iki rozet montajı sunar. Bu rozetler ayrıca aksesuarları bir mafsallı kol aracılığıyla monte etmek için Manfrotto'nun Easy Link sistemine sahiptir. Her rozetin merkezinde 3/8 '-16 port bulunur ve montaj portunu çevreleyen Manfrotto ve ARRI anti-rotasyon yuvaları bulunur Easy Easy sistemi, anti-rotasyon pimleri veya ARRI yerleşimi olan Manfrotto mafsal kollarını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda standart mafsallı kollar da takılabilir.

  608 Nitrotech'in diğer özellikleri, önceki Nitrotech modellerine kıyasla daha düşük çalışma sıcaklıklarına karşı geliştirilmiş direnç ve farklı düğmeler için kullanılan gelişmiş ergonomi ve malzemelerdir.

  Ana Özellikler

  • Tripodlar, sürgüler, jibler, monopodlar ve diğer destek dişlilerinde kullanıma izin veren 3/8 '-16 montaj dişli düz taban
  • 0 - 17.6 lb tam yük aralığı için sürekli dengeleme ayarına izin veren azot gazı pistonlu dengeleme mekanizması
  • Sürekli değişken sürtünme performansı ile pürüzsüz ve titremesiz kaydırma ve eğme hareketleri sağlayan yükseltilmiş sıvı teknolojisi
  • Daha kolay, daha güvenli yan kilit kamera plakası mekanizması
  • 3/8 '-16 portlu iki rozet montajı ve birlikte verilen pan çubuğunu takmak için Manfrotto ve ARRI anti-rotasyon yuvaları ve standart veya bükülme önleyici mafsal kolu
  • 5.9 'yükseklik

  Genel

  Kafa Montaj Tipi100 mm Kase
  Yükleme kapasitesi20,00 kg
  Maksimum Çalışma Yüksekliği153 cm (60.24 '/ Serpme Makinesi ile)
  Minimum Çalışma Yüksekliği23,53 '/ 58,5 cm (Serpme Makinesi ile)
  Katlanmış Uzunluk69 cm / 27,17 inç
  MalzemelerKarbon fiber
  Ağırlık3,00 kg

  Bacaklar

  Bacak Kilidi TipiKol Kilidi
  Bacak KonumlarıSürekli Ayarlanabilir
  Bağımsız Bacak YayılımıEvet
  Bacak Bölümleri3
  Ayak ÖzellikleriÇift Çivili
  yayıcıOrta Seviye (Dahil)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.